نرم افزار ویزه فروش تلفنی

2 سال قبل در
    این آگهی منقضی شده است و به همین دلیل برخی از موارد آگهی مانند اطلاعات تماس نمایش داده نمی شود.
    استانخراسان رضوی
    خیابانبولوار دستغیب، نبش دستغیب 35، مجتمع کامپیوتری تک، طبقه 4

نرم افزار تماس پرداز اوج بر ارتباطات تلفنی سازمان شما نظارت می کند و با کنترل هوشمندانه تماس های از دست رفته را کاهش و به شما اطلاعات مفیدی برای پاسخگویی بهتر می دهد.

* بهبود ارتباط با مشتریان

شناسایی مخاطب قبل از اینکه پاسخ تماس تلفنی او داده شود یکی از نقاط عطف ارتباط با مشتریان به صورت تلفنی است. امکان شناسایی مشتری همراه با اطلاعات درج شده در پرونده او یکی مهمترین عواملی است که در بر قراری ارتباط با مشتری مهم می باشد.

* ارزیابی بهره‌ وری کارکنان

تماس پرداز اوج امکان گزارش‌گیری از تماس های کارکنان را دارد که سازمان‌ها با استفاده از آن می‌توانند بهره‌وری کارکنان را اندازه‌گیری و پایش کنند. کاربران می‌توانند معیارها را بر اساس ساعت، روز یا هفته بررسی کنند یا گزارش‌های خلاصۀ مدیریت تماس را بر مبنای داده‌های ساعتی مرور کنند.

*حفظ مشتریان

با ثبت اطاعات مشتریان توسط اپراتور های مجموعه در تماس پرداز اوج، اطلاعات با ارزشی از مشتریان شما در دسترس خواهد بود و همیشه ماندگار خواهد بود و با خروج هریک از پرسنل مجموعه اطلاعاتی که در ارتباط با مشتریان داشته اند.

*پیگیری درخواست های مشتری

با توجه به ثبت پرونده مشتری و امکان درج یادداشت تمامی درخواست ها و نیاز های مشتری ثبت و پس از آن قابل پیگیری می شود. با این امکان مشتری هیچ وقت فراموش نمی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره یا ایدی زیر در ارتباط باشید:
09900561030
051-31777171
Samiei_amoot@

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه