معرفی برند ژوپینگ

معرفی برند ژوپینگ

معرفی برند ژوپینگ :نام برند ژوپینگ یا xuping در دنیای زیورآلات و بدلیجات فراوان به گوش می‌رسد. همه افرادی که به زیورآلات و بدلیجات علاقه دارند به احتمال فراوان با این برند آشنا هستند. در این مقاله تصمیم گرفتیم در مورد برند ژوپینگ و ویژگی‌‌های آن توضیحات مفیدی را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا بیش با این برند آشنا بشوید.

در کنار تبلیغات و داشتن هزینه متناسب یکی دیگر از عواملی که باعث موفقیت برند ژوپینگ شد کیفیت ساخت و نوع طراحی آن بود. در صنعت زیورآلات و بدلیجات یکی از مهم‌‌ترین مولفه‌ها برای مصرف کنندگان داشتن طراحی خاص و منحصر به فرد، در کنار کیفیت فوق العاده میباشد.

با توجه به تحریم‌ها و شرایط اقتصادی فعلی در ایران، امکان فعالیت با اکثر برندهای معتبر وجود ندارد و همین موضوع باعث شده بدلیجات کپی و فیک برند های معتبر در ایران به وفور پیدا شود. این اجناس اصلا کیفیت برندهای معتبر را نداشته و استفاده از آنان توصیه نمی‌گردد.

ژوپینگ چیست؟

ژوپینگ نام 1 برند مشهور و معتبر در زمینه تولید جواهرات و زیورآلات بدلی میباشد. زیورآلات تولید شده بوسیله این برند شامل انگشتر، آویز، گوشواره، دستنبد، گردنبند، پابند، النگو، ست زیورآلات و… هستند.

معمولا جنس محصول های ژوپینگ مس با روکش طلا یا رادیوم میباشد. نگین‌های بکار رفته در آن هم زیرکن صنعتی دارای کیفیت فراوان هستند. کریستال‌های سواروسکی هم از دیگر سنگ‌های قیمتی بکار رفته در محصول های ژوپینگ هستند. محصول های برند ژوپینگ به دلیل کیفیت فراوان در کنار هزینه متناسب طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارند. اگر شما هم از یکبار محصول های برند ژوپینگ را خریداری کرده باشید، احتمالا می‌توان اینطور گفت که مشتری پر و پا قرص این برند شده‌اید.

برند ژوپینگ

همان طور که پیش‌تر گفتیم نگین‌های بکار رفته در جواهرات و زیورآلات برند ژوپینگ دارای کیفیت فوق العاده‌ای هستند. این نگین‌ها به شکل باگت در جواهرات بکار می‌روند. این موضوع سبب می‌شود مصرف کننده در وقت خرید زیورآلات هیچ ترسی به جهت افتادن و یا بی کیفیت بودن نگین‌ها و کریستال ها نداشته باشد.

برند ژوپینگ هم چنین این امکان را برای طرفداران خود فراهم کرده میباشد تا بتوانند جواهرات با نگین رنگی همچون انگشتر، انواع رومانتویی، گردنبند و انواع سرویسها را خریداری کنند.

معرفی برند ژوپینگ

معرفی برند ژوپینگ

معرفی برند اصل ژوپینگ

برند ژوپینگ نام 1 برند معروف فعال در زمینه زیورآلات و بدلیجات میباشد. روکش طلای بکار رفته در محصول های این برند طلای 20 و 4 عیار و یا هیجده عیار بوده و یا از روکش رادیوم در آن استفاده می‌شود. در مورد نگین‌ها و کریستال‌های بکار رفته در این برند هم پیش‌تر توضیحاتی را بیان کردیم. برند ژوپینگ در چین در سال 1991 میلادی آغاز بکار نمود. از استراتژی‌های اصلی این برند بکار بردن کریستال‌های ذیل کن که به الماس شرقی معروف هستند، میباشد.

بیشترین طرفداران این برند افرادی هستند که بدلیجات و زیورآلات با کریستال‌های زیرکن را یار دارند. کمپانی ژوپینگ معمولا بدلیجات و زیورآلات تولیدی خود را به کشورهایی همچون آلمان، ایتالیا، کره ، هند، ویتنام، تایلند، برزیل و … صادر می‌کند. این کمپانی با شرکت‌های مختلفی همکاری کرده و محصول های خود را طراحی و روانه بازار می‌نماید. تنوع محصول های ژوپینگ به هزاران یا میلیون‌ها قطعه و مدل نو در سال می‌رسد.

خرید برند ژوپینگ

ترکیبات و مواد خام بکار رفته در تولید جواهرات و بدلیجات برند ژوپینگ بوسیله سازمان SGS تأیید شده و هم چنین دارای گواهینامه معتبر هستند. محصول های برند ژوپینگ استاندارد‌های ضروری را دارا بوده و با انواع شرایط محیطی مطابقت دارند.برند اصل ژوپینگ در صنعت جواهرات و بدلیجات رتبه برتر را در کشور چین و در سرتاسر جهان دارد.

استراتژی و عملکرد کمپانی ژوپینگ و حجم معاملات سالانه آن در مقایسه با محصول های تجاری مشابه و بیشتر از 2 هزار کانال همکاری این برند با شرکتهای مستقر در آسیای میانه، آمریکای شمالی، روسیه، اروپای شرقی و … باعث شده این کمپانی نسبت به رقیبانش متمایز گردد. کمپانی ژوپینگ بیش از 3 هزار کارمند داشته که در تولید و طراحی محصول های نو و مد روز در چین و در سرتاسر جهان فعال هستند.

جنس بدلیجات ژوپینگ

همان طور که گفتیم بیش بدلیجات و جواهرات ساخته شده بوسیله برند ژوپینگ مسی هستند که با رادیوم یا آب طلای 24 عیار یا هجده و یا چهارده عیار روکش شده‌اند. زیورآلات و جواهرات برند ژوپینگ از پیشنهاد رنگ با دیگر جواهرات متفاوت هستند. برای مثال زیورآلات به رنگ طلایی ژوپینگ با زیورآلات طلایی دیگر بدلیجات متفاوت هستند و رنگ آنان متمایل به رنگ رز گلد می‌باشد.

ویژگی برند ژوپینگ

تغییر رنگ بدلیجات و جواهرات یکی از مشکلات اساسی میباشد که بعد از مدت کوتاهی در بدلیجات غیر اصل و نامرغوب اتفاق می‌افتد. این موضوع باعث نارضایتی مشتریان شده و در کشور ما هم به دلیل وجود تحریم‌ها بیش اتفاق می‌افتد. به همین دلیل در این جا ویژگی‌های محصول های برند ژوپینگ را بیان می‌کنیم. با ما همراه باشید.

رنگ ثابت

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های محصول های برند ژوپینگ ثابت بودن رنگ آن میباشد. جواهرات و بدلیجات ساخته شده بوسیله این برند تغییر رنگ نداشته و این موضوع به دلیل ساختار آنهاست. محصول های برند ژوپینگ با رنگ طلایی و یا نقره‌ای، بوسیله بالاترین استانداردهای روز دنیا آبکاری گشته‌اند. این موضوع باعث بیش شدن عمر آنان می‌شود و در طولانی مدت و بر اثر استفاده فراوان، کیفیت و زیبایی این جواهرات کم نمی شود.

ضد حساسیت

بروز حساسیت در وقت استفاده از جواهرات و بدلیجات یکی از نگرانی های افراد است که برای خرید جواهرات و بدلیجات اقدام می کنند. برند ژوپینگ به هیچ عنوان باعث حساسیت و قرمزی و یا خارش در پوست نمی شود. زیرا روکش محصول های ژوپینگ آبکاری طلا بوده و به هیچ عنوان از مواد حساسیت زایی همچون نیکل در آن استفاده نشده است. بنابراین تمامی محصول های برند ژوپینگ ضد حساسیت هستند و با خیال راحت می‌توانید از آنان استفاده نمایید.

نگین بدلیجات ژوپینگ

نگین‌های سواروسکی که مشهورترین تولید کننده نگین‌های اتمی در جهان میباشد، در اکسسوری‌های تولید شده بوسیله کمپانی ژوپینگ بکار رفته‌اند. این نگین ها کیفیت زیادی داشته و در صنعت طلا و جواهر شناخته شده‌اند.

همه ی نگین‌های محصول های ژوپینگ مخراجکاری شده‌اند و بر روی چهارپایه‌ای که نگین را درون خود نگه می‌دارد، کاشت شده‌اند. این موضوع باعث می‌شود که از نگین‌ها محافظت گردد. کاشت این نوع نگین با ظرافت بالا نیازمند تبحر و تجربه فراوان میباشد که فقط از استادکاران کمپانی شوپینگ برمی‌آید.

معرفی برند ژوپینگ

معرفی برند ژوپینگ

طرح طلا

محصول های و بدلیجات ساخته شده بوسیله xuping از طرحهای روز و نو طلا اقتباس شده‌اند و طرح‌های متفرقه در بین کارهای این شرکت دیده نمی‌شود. کمپانی شوپینگ تلاش کرده میباشد که کپی از برترین محصول های طلا را ارائه بکند.

مبدأ محصول های ژوپینگ

همان طور که گفتیم برند شوپینگ از کشور چین صادر می‌شود و در بیش کشورهای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. بنابراین یکی از پرطرفدارترین برندهای تولید کننده بدلیجات به شمار می‌رود. افراد با هر سلیقه ای می‌توانند محصول های گوناگون این برند اعم از سرویس بدلیجات، نیم ست بدلیجات، تک پوش، انگشتر، گوشواره، گردنبند، دستبند و پلاک را خریداری کنند.

نحوه تشخیص برند ژوپینگ اصل از غیر اصل

زمانیکه یکی برند محبوبت پیدا می‌کند و طرفدارن آن فراوان می‌شوند، برخی از سود جویان جهت بهره بردن از این معروفیت تلاش می‌کنند کارهای آن برند را همانند سازی کنند. البته شاید از پیشنهاد ظاهری بتوانند طرحهای 1 برند را کپی کنند ولی کیفیت آن را هرگز نمی‌توانند همانند سازی کنند.

در سال‌های اخیر هم با توجه به معروف شدن و پرطرفدار بودن محصول های برند ژوپینگ، جنس های تقلبی از این مارک روانه بازار شده میباشد که به هیچ عنوان کیفیت و زیبایی و درخشندگی محصول های برند ژوپینگ را ندارند. این محصول های در تماس با آب یا پس از چند بار استفاده به سرعت رنگشان دچار تغییر می‌شود.1 راه اصلی برای تشخیص اصل بودن محصول های برند ژوپینگ این میباشد که رنگ زرد آن میبایست متمایل به رنگ رز گلد باشد.

معرفی برند ژوپینگ

معرفی برند ژوپینگ

دومین راه این میباشد که میبایست نام برند را بصورت حک شده روی قفل یا روی بدنه محصول مشاهده نمایید. برای این منظور تنها به نام برند روی جعبه بسنده نکنید. زیرا بسته بندی های تقلبی این برند به وفور در بازار پیدا می‌شوند.هزینه زیورآلات ژوپینگ هم اکثر دارای 1 کف میباشد که میبایست به آن قیمت حمل و نقل و گمرک را هم اضافه نمایید. پس اگر با هزینه خیلی پایین در وقت خرید محصول های این برند مواجه شدید بدانید که بدلیجات مورد پیشنهاد شما تقلبی میباشد.

 

مطالب مرتبط:

معرفی گوشیiPhone 15

کریم بنزما برنده جایزه توپ طلا در سال ۲۰۲۲ شد !

عسل گون و 27 خاصیت جادویی آن برای سلامتی انسان