بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین : ۱٫از اینترنت برای جلب توجه به کسب و کار خود استفاده نمایید. وب مملو از رسانه های رایگان میباشد که به طور بالقوه می تواند به صد ها هزار مصرف کننده برسد.

میتوانید یک وبسایت رایگان تهیه نمایید تا اطلاعاتی در مورد شغل خود ارائه داده و محصول های و خدمات خود را به بازار عرضه  نمایید.

نشانی ایمیل تجاری مهم میباشد. میتوانید یک نشانی ایمیل به صورت رایگان درست کردن نمایید. پیوندهایی را به وبسایت خود ، صفحه فیس بوک ، حساب توییتر یا هر حضور آنلاین دیگری که در اختیار دارید قرار بدهید.

 

۲٫از توییتر استفاده نمایید. تنظیم حساب کاربری توییتر رایگان میباشد و به شما امکان میدهد تا بصورت فوری و شخصی با مشتریان ارتباط برقرار نمایید.(بازاریابی آنلاین)

تا آن جا که امکان دارد یک دسته یا نام کاربری را برگزینید که به نام تجاری شما نزدیک باشد و ایمیل کسب و کار خود را به حسابوصل نمایید.

از نماد استفاده نمایید. دیدن آرم کسب و کارتان با هر توییتی که منتشر می نمایید می تواند به تقویت برند شما یاری بکند.

مشتریان فعلی ، اعضای خانواده ، دوستان و مشاغل دیگری را که تحسین می نمایید یا از محصولاتشان استفاده می نمایید دنبالنمایید.

کسب و کار خود را در توییت های خود تبلیغ نمایید ، دلیلی برای پیگیری کسب و کار خود به افراد دهید.

۳٫ایجاد یک صفحه فیس بوک. تنظیم صفحه کسب و کار در فیس بوک رایگان میباشد و به شما امکان میدهد تا با مشتریان و مشاغل  دیگر ارتباط برقرار نمایید. برای اطلاعات بیش به Facebook for Business مراجعه نمایید.

هدایای میزبان به کسانی محدود میشود که نمایه شما را یار دارند یا یکی از پست های شما را به اشتراک می گذارند ، و معاملات ویژه

فقط از راه Facebook را از راه پیام هایی به مشتریانی که فعالیت شما را دنبال می کنند ارائه می بدهند.

بازاریابی آنلاین
بسیاری از مشاغل از درست کردن وبسایت خود خودداری می کنند و به سادگی صفحات فیس بوک خود را به عنوان سایتهای تجاری خود ذکر می کنند. در نظر بگیرید که آیا این امکان دارد شیوه صحیحی برای فعالیت شما باشد یا نه.

۴٫با بهینه سازی لیست Google خود ، در جستجوی Google و Maps پیدا بشوید. شغل خود را تأیید نمایید تا مطمئن بشوید که پایان اطلاعات کسب و کار شما ، از جمله ساعت ، شماره تلفن و وبسایت درست میباشد.

تصویر ها را بارگذاری نمایید ، به بررسیها جواب بدهید و به روزرسانی ها یا پیشنهادهای ویژه را دقیقاً در لیست Google خود قرار بدهید. حتی میتوانید به مشتریان خود اجازه بدهید مستقیماً در Google به شما پیام بدهند و در مدت وقت ۱۰ دقیقه از اطلاعات موجود در لیست خود ، یک وبسایت رایگان و  بهینه سازی شده برای موبایل بسازند.

۵٫با یک فهرست مستقیم آنلاین یک حساب کاربری درست کنید.(بازاریابی آنلاین)

اکثر دایرکتوری های آنلاین به شما امکان می بدهند محصول های ، نام تجاری و خدمات نامحدود را با اطلاعات دقیق در مورد چنین محصول بارگذاری نمایید و هم چنین بطور خودکار فرم تماس با  محصولی را در اختیار شما قرار میدهد که در آن مشتریان آینده نگر می توانند یک به یک با صاحب محصول تماس بگیرند.

لیست های خود را درست کردن نمایید. لیست ها، محصول های ، مشاغل یا خدمات شما یا شرکت شما را ارائه می بدهند. یک فهرست پسندیده آنلاین به شما این امکان را میدهد تا لیست های ممکن را تا حد امکان بارگذاری نمایید تا بتوانید به بازار هدف خود برسید.

سرویس دات کام سایت تبلیغات و آگهی رایگان 

———————————–

مطالب مرتبط: