انتخاب دسته گل عروس

انتخاب دسته گل عروس

انتخاب دسته گل عروس

از نكاتی كه میهمان‌های عروسی به آن توجه می‌كنند، انتخاب دسته گل عروس ‌خانم میباشد. ما یک راهنمای پسندیده برای سفارش یک دسته‌گل با گل آرایی ایده‌آل برای جشن ازدواجتان تدارک دیده‌ایم.

هماهنگی‌ دسته گل با لباس عروس

پیش از این که دسته‌گل‌تان را سفارش بدهید به سبک لباس عروس‌تان توجه نمایید. قرار میباشد شما در آن شب رویایی چه لباسی بپوشید، یک لباس کلاسیک و پرنسسی، یک لباس ساده سفید یا یک لباس مسحورکننده مدرن؟

سبک لباس شما در انتخاب دسته‌گل شما زیاد مهم میباشد. اگر لباسی با دنباله بلند دارید، می‌توانید دسته‌گل‌های آبشاری را انتخاب كنید و اگر می‌خواهید لباس پرنسسی بپوشید، دسته‌گل‌های گرد بیش با لباس شما جور در‌می‌آیند.

در اصل تناسب دسته‌گل با لباس‌تان خیلی در زیبایی و خیره‌كنندگی شما نقش دارد.

انتخاب دسته گل عروس

رنگ فصل

اگر شما ترکیب رنگ دسته‌گل‌تان را هماهنگ با فصل سال برگزینید، در آن معرکه می‌شوید. دسته‌گل‌های کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز هماهنگی دارند اما دسته‌گل‌های نقره‌ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان مناسب‌اند گلفروشی آنلاین گل نارین شما را در انتخاب بهترین دسته گل عروس همراهی خواهد کرد.

اگر قرار‌است برای فصل بهار جشن ازدواج‌تان را برگزار كنید، سراغ دسته‌گل‌های صورتی، آبی و سبز بروید. دسته‌گل‌هایی به رنگ مرکبات هم برای عروسی تابستانی شما عالی خواهند بود.

فراموش نکنید دسته‌گل‌هایی با رنگ قرمز و نارنجی و زرد برای پاییز عالی هستند اما در فصل بهار شما انتخاب‌های بسیاری برای گل‌های دسته‌گل ازدواج‌تان خواهید داشت.

البته اغلب عروس‌خانم‌ها دسته‌گل‌های سفید و سبز را برای ست كردن با لباس عروس‌شان ترجیح می‌دهند.

اعتماد به گلفروش‌

بهتر میباشد به گل‌ فروش اعتماد نمایید. به او دقیقا توضیح بدهید که چه مدل دسته‌گلی با چه ترکیب گلی را یار دارید اما بعد او را آزاد بگذارید تا دسته‌گل‌تان را تزیین بکند. بالاخره کار او هرروز تزیین گل میباشد و خیلی بیش از شما می‌داند كه چه می‌كند.

انتخاب دسته گل عروس

دسته‌گل هم‌قد و قواره خود‌تان

دقت نمایید که دسته‌گل شما پایان دست و انگشتان شما را نپوشاند.

عروس‌خانم‌های ریزنقش دسته‌گل‌هایی را انتخاب کنند که جمع وجورتر و متناسب قد و قواره‌شان باشد اما عروس خانم‌های قدبلندتر می‌توانند دسته‌گل‌های بزرگ‌تری را برگزینند.

بالاخره هم در عكاسی و فیلم‌برداری و هم در مراسم‌تان میبایست حلقه و دست‌بند و ساعت‌تان دیده شود. نه؟

دسته‌‌گلی میوه‌ای و خوش‌بو

اگر کمی ابتکار به خرج بدهید می‌توانید دسته‌گل‌های منحصر به فردی سفارش بدهید که در آن از ترکیب میوه‌ها و سبزی‌ها و حتی تور و روبان استفاده شده باشد.

البته این نوع دسته‌گل برای عروس‌هایی متناسب میباشد كه یار دارند متفاوت باشند. اگر هم قرار میباشد جشن ازدواج شما در یک فضای بسته و کوچک مثل منزل‌تان برگزار شود به سراغ گل‌هایی در دسته‌گل‌تان بروید که بوی زیادی نداشته باشند.

مثلا گل مریم و شب‌بو برای چنین مراسمی متناسب نیستند. برعکس شما می‌توانید چنین گل‌های خوش‌بویی را برای جشن‌های مفصل‌تر و در فضای بازی مثل باغ استفاده نمایید.

انتخاب دسته گل عروس

مواظب لباس‌تان باشید

قطعا شما یار ندارید گرده گل‌ها، لباس‌تان را کثیف کنند و یا شما را در لباس عروس و آرایش به عطسه و حساسیت بیندازند.

بنابراین گل‌هایی را برای دسته‌گل ازدواج‌تان انتخاب کنید که گرده پخش نکنند.

اگر هم به حساسیت فصلی دچار هستید، در انتخاب گل‌ها دقت نمایید. به هر حالا دیدن عروسی كه مدام عطسه می‌زند و دچار آب‌ریزش بینی شده، چندان جالب نیست.

چه سبکی را برای انتخاب دسته گل ترجیح می‌دهید؟

سبک‌های خاصی برای آراستن دسته‌گل عروس وجود دارد که ابتدا میبایست ببینید راحت‌اید کدام مدل را در پایان طول عروسی در دست بگیرید و درضمن کدام مدل به لباس شما بیش می‌آید؟

دسته‌گل‌های بازویی:

این دسته‌گل‌ها معمولا دسته‌گل‌هایی هستند که ساقه بلندی دارند و هنگامی‌که آنان را در لباس عروس در دست می‌گیرید، تا آرنج شما را می‌پوشانند. این سبک دسته‌گل عروس بیش حالت کلاسیک و قدیمی دارد.دسته‌گل‌های آبشاری:

دسته‌گل‌های آبشاری برای مهمانی‌های عروسی خیلی مجلل و تشریفاتی مناسب‌اند. در این دسته‌گل‌ها، گل‌ها بصورت آبشاری از دسته‌گل به سمت پایین آویزان می‌شوند. شما می‌توانید یک نوع گل را با سبزه‌ها و روبان‌های آویزان برای طراحی این دسته‌گل شیک بکار ببرید.

 دسته‌گل‌های گرد:

دسته‌گل‌هایی که به‌صورت گرد آراسته شده‌اند، تقریبا برای هر لباس و جشنی مناسب‌اند. این دسته‌گل‌ها را معمولاً گل فروشی‌های معتبر صحیح می‌کنند چون در طراحی این دسته‌گل‌ها تبحر زیادی دارند.

 دسته‌گل‌های دست‌بندی:

اگر شما حال‌وحوصله در دست داشتن دسته‌گل در پایان جشن ازدواج‌تان را ندارید، بهتر میباشد دسته‌گل‌های کوچکی را سفارش بدهید که به‌وسیله یک کش که روی آن با روبان تزیین شده مثل یک دست‌بند دور مچ شما بسته می‌شود.

این دسته‌گل‌ها برای لباس‌های عروسی ساده‌تر مناسب‌اند.

اگر به دنبال دسته گل های خاص برای عروسیتان هستید سایت گلفروشی آنلاین نارین یکی از بهترین انتخاب های ما به شما می باشد.

گلفروشی آنلاین نارین انواع دسته گل ، سبد گل ، باکس گل ، گل و گیاه آپارتمانی به صورت آنلاین و حضوری به شما مشتریان خوش سلیقه می باشد.

————————————————————-

مطالب مرتبط: