بهترین فیلم های اکشن جهان

بهترین فیلم های اکشن جهان

بهترین فیلم های اکشن جهان : برخی افراد علاقه زیادی به تماشای فیلم هایی با ژانر جنگی و اکشن دارند. اگر از این دسته افراد هستید از دیدن این فیلم های اکشن معروف در جهان غافل نشوید. معیار افراد در انتخاب فیلم برای تماشا متفاوت است. فیلم های اکشن یا پُرحادثه جزو بهترین ژانرهایی هستند که بالاترین میزان فروش در دنیا را به خود اختصاص داده اند.

در این نوع فیلم ها یک یا چند قهرمان اصلی با انواع درگیری های فیزیکی، رزمی و جنگی روبرو شده و در انتهای فیلم بر دشمنان خود غلبه می کند. اگر از علاقمندان به فیلم های اکشن هستید، در این بخش از سرویس دات کام لیست کاملی از برترین فیلم های اکشن و جنگی جهان را معرفی می کنیم تا از تماشای آن لذت ببرید.

معرفی 60 تا از بهترین فیلم های اکشن جهان

60- اسلحه مرگبار 2 (Lethal Weapon 2)

این فیلم در مورد ذهن هوشیار صحبت می کند و با یک قتل آغاز می شود. یک کمدی اکشن است که شما را وارد فضای تاریک ذهن می کند و با شگفتی های زیادی روبرو خواهد کرد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

59- بلوند اتمی (Atomic Blonde)

داستانی که کمی دل شما را می لرزاند اما بازیگر نقش اصلی یا همان دیوید لینچ زیاد عالی خودش را در فیلم ظاهر کرده است.

58- اژدها وارد می شود (Enter the Dragon)

فیلم آخر بروسلی قطعاً ارزش دیدن را دارد و در مورد فرهنگ غرب در سال 1970 صحبت می کند و در طول فیلم با هنر های رزمی بسیار قشنگ مواجه خواهید بود.

57- شگفت انگیزان (The Incredibles)

همه انیمیشن های وسترن در این لیست قرار نگرفته اما شگفت انگیزان یک فرمت عالی از انیمیشن اکشن است که در مورد یک خانواده صحبت می کند که هر کدام ویژگی های عجیب و غریب دارند.

بهترین فیلم های اکشن جهان

56- بیل را بکش 1 (Kill Bill 1)

دیالوگ های وسترن این فیلم زیاد جذاب بوده و شما را با هنر مارشال آشنا می سازد. این فیلم بیشتر در مورد مسیر راه زندگی صحبت می کند تا این که بخواهد روی مقصد و هدف شما تمرکز کند.

55- تلقین 1 (Inception 1) از بهترین فیلم های اکشن جهان

این فیلم معروف؛ به شدت ذهن شما را به چالش می کشد و یک فیلم اکشن و تخیلی است. شما را وارد دنیای جدیدی می کند. اجرا و بازی بازیگران از جمله لئوناردو دیکاپریو به شدت مورد تحسین است.

بهترین فیلم های اکشن جهان

54- مرد عنکبوتی:به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man:Into The Spider-Verse)

مرد عنکبوتی هم صحیح مثل شگفت انگیزان یکی از بهترین اکشن ها است و آن را به شکل انیمیشن برای کودکان به تصویر می کشد و هنر های بصری در این انیمیشن به شدت عالی است.

53- هانا (Hanna)

هانا یکی از بهترین فیلم هایی است که می توانید آن را تماشا کنید. بازیگر نقش اصلی به شدت در این فیلم خوش درخشید و می توانید در طول این فیلم با شگفتی ها و غافلگیری های زیادی مواجه باشید.

52- نبرد سلطنتی (Battle Royale)

این شاهکارِ مفهومی، یکی از بهترین ها در صنعت فیلم سازی اکشن محسوب می شود و در مورد دسته ای از نوجوانان صحبت می کند که وارد یک جزیره می شوند و اتفاقات و انفجار های زیادی رخ می دهد و آن ها باید یکدیگر را بکشند تا زنده بمانند.

51- یوجیمبو (Yojimbo)

این فیلم از یک رمان در سال 1929 ساخته شده است و شما می توانید از تک تک لحظات آن لذت ببرید و بدانید که شبیه به فیلم های سامورایی است.

بهترین فیلم های اکشن جهان

50- سرعت (Speed)

فیلم سرعت، حوادث و وقایع طبیعی را همراه با صحنه های اکشن به تصویر می کشد و می تواند هیجان حداکثری از یک فیلم اکشن را به شما انتقال دهد . همچنین انفجاری هم در یک اتوبوس رخ می دهد که در آن پایان مسافران کشته می شوند.

49- ارتقا (Upgrade)

این فیلم در مورد تکنولوژی تراشه های فوق هوشمند صحبت می کند که داخل گردن یک مرد قرار گرفته و باعث خونریزی بسیار می شود و ماجرا از آنجا شروع می گردد . عملکرد این تراشه در طول فیلم به شما توضیح داده می شود.

48- ایدیانا جونز و معبد مرگ (Indiana Jones And The Temple of Doom) (بهترین فیلم های اکشن جهان)

این فیلم مدرن یکی از بهترین فیلم ها در صنعت اکشن است و در طول آن با هیجانات زیادی مواجه می شوید و لحظات سرگرم کننده و فانی هم دارد.

47- مکس دیوانه 2 (Mad Max 2)

اگر توقع دیدن یک فیلم خوب اکشن را دارید، حتماً این فیلم را دنبال کنید که در آن با هیجان زیادی مواجه خواهید شد و می توانید فراز و نشیب یک فیلم اکشن را به طور کامل احساس کنید.

بهترین فیلم های اکشن جهان

46- درگیری در سلول 99 (Brawl In Cell Block 99)

کارگردان این فیلم توانسته است به خوبی صحنه های اکشن را به تصویر بکشد. جالب است بدانید که برای صحنه های اکشن بدل کار وجود ندارد و بازیگران خودشان را به چالش کشیده اند و همه چیز کاملاً طبیعی و واقعی است.

45- تغییر چهره (Face/Off)

مفاهیم این فیلم کمی پیچیده و سخت است اما صحنه های اکشن شما را به هیجان در می آورد و کاراکتر ها هر کدام داستان جداگانه خودشان را دارند و شاید شما را یاد بازی موش و گربه بیاندازند.

44- حمله به بلوک (Attack The Block)

صحنه های کمدی و درام، هر دو در این فیلم وجود دارند و احساس واقعی خطر را در شما برمی انگیزند و باعث می شوند که شما به نوعی ؛ حس جوانی، تازگی و شادابی داشته باشید.

بهترین فیلم های اکشن جهان

43- بی استفاده (Haywire)

این فیلم ژانر متفاوتی دارد و شما می توانید به عنوان یک فیلم اکشن کاملا از آن راضی باشید. در مورد خیانت صحبت می کند که منجر به جدایی می شود و در ادامه داستان اتفاقات هیجان انگیز رخ می دهد.

42- کاپیتان آمریکا – جنگ داخلی (Captain America:Civil War)

این فیلم یکی از بلند پروازانه ترین فیلم هایی است که می توانید ببینید و مخصوص افرادی است که عاشق ماجراجویی هستند و می توانند صحنه های اعجاب انگیز را داخل فیلم تماشا کنند.

صحنه های کمدی و درام، هردو در این فیلم وجود دارند و احساس واقعی خطر را در شما برمی انگیزند و باعث می شوند که به نوعی حس جوانی، تازگی و شادابی داشته باشید.

41- رانندگان جهنم (Hell Drivers)

این فیلم مربوط به سال 1957 است که در آن رقابت بین دو قهرمان را در جاده نشان می دهد. همه این صحنه ها در لوکیشن های واقعی ضبط شده است و شما چیزی غیر از واقعیت در این فیلم نمی بینید.

40- مبارز تایلندی (Ong-Bak)

در این فیلم می توانید پایان صحنه های اکشن قشنگ را احساس کنید. داستانی که در تایلند ضبط شده و شما کاملاً صحنه های مبارزه را به بهترین و واقعی ترین شرایط ممکن مشاهده خواهید کرد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

39- جنب و جوش کنگ فو (Kung Fu Hustle)

در این فیلم بازیگران اصلی به شدت نقش خود را خوب بازی کرده اند و شما با یک تیم کاملا حرفه ای مواجه هستید که مهارت های هنر رزمی را به بهترین شکل ممکن به تصویر می کشند.

38- ببر خیزان ، اژدهای پنهان (Crouching Tiger, Hidden Dragon)

این فیلم در مورد یک شمشیر دزدیده شده صحبت می کند که بعد از سال ها پیدا می شود و همه چیز کمی ناباورانه پیش می رود و دیالوگ ها به شدت ظریف و با دقت انتخاب شده اند.

37- فراری (The Fugitive) 

هریسون فورد در این فیلم به شدت عالی ظاهر شده است. صحنه های اکشن آن فراموش نشدنی هستند. شما با داستان قتل مرموز یک زن توسط همسرش مواجه می شوید که قطعاً هیجان انگیز است.

بهترین فیلم های اکشن جهان

36- بار کنار جاده (Road House) از بهترین فیلم های اکشن جهان

این فیلم جنگ و جدال بین دو نفر را نشان می دهد که هیچ کدام جنگ را برنده نمی شوند اما شرایط برای آن ها تغییر پیدا می کند و قرار است که به یک رقابت مهم بپردازند.

35- ماموریت غیرممکن (Mission:Impossible)

نقش اصلی این فیلم تام کروز است و پر از صحنه های اکشن بوده و فانتزی های زیادی را در آن مشاهده می کنید و شاید جزو بهترین فیلم های اکشنی باشد که می توانید ببینید.

34- کلاغ (The Crow)

فیلم کلاغ قطعاً جزء بهترین فیلم های اکشن محسوب می شود و صحنه های زیاد جذابی را برای شما به ارمغان می آورد و شما می توانید با شخصیت اصلی فیلم کاملاً همزاد پنداری کنید.

بهترین فیلم های اکشن جهان

33- این گروه خشن (The Wild Bunch)

این فیلم در مورد گروهی خشن است و یک فیلم وسترن است که از روی یک کتاب ساخته شده و داستان در مورد یک دزدی است که بعد از آن اتفاقات زیادی رقم می خورد و شرایط کاملاً پیچیده و مرموز خواهد شد. این فیلم همچنین کمی احساسی هم هست.

32- اولتیماتوم بورن (The Bourne Ultimatum)

بازیگر اصلی فیلم به شدت در این فیلم خوب ظاهر شده است که صحنه ها را جذاب تر از حالت عادی می کند و شما تجربه های غیر قابل پیش بینی در این فیلم اکشن خواهید داشت.

31- قاتل (The Killer)

این فیلم محصول سینمای هند بوده که در سطح بین المللی مطرح شده است. قطعاً فیلمی است که می توانید به عنوان یک فیلم اکشن جذاب رویش حساب باز کنید و ارزش دیدن را دارد.

30- وایکینگ ها (The Vikings)

این فیلم یکی از بهترین ها در صنعت اکشن محسوب می شود و در آن صحنه های کمدی هم مشاهده می کنید و یکی از بهترین فیلم ها در مورد مبارزه تن به تن است.

بهترین فیلم های اکشن جهان

29- داستان پلیس (Police Story)

شاید بتوان گفت که این فیلم یکی از شش فیلم برتر این کارگردان است که در آن در مورد یک مأموریت صحبت می کنند که فردی درگیر یک جرم می شود و داستان تازه از آن جا آغاز می گردد.

28- ماجرا های رابین هود (The Adventures of Robin Hood)

قطعاً کسی نیست که داستان رابین هود را نداند. شخصیتی قانون شکن که در این فیلم می تواند با صحنه های اکشنی که بازی می کند شما را سرشار از ذوق کند.

27- ایمنی آخر از همه (Safety Last) از بهترین فیلم های اکشن جهان

این فیلم صامت است. یعنی شما در طول آن صدایی نمی شنوید اما صحنه های کمدی و اکشن زیادی دارد که قطعاً می تواند یک تجربه جدید برای تان باشد و شما را یاد بهترین فیلم های چارلی چاپلین بیندازد.

26- جان ویک (John Wick)

این فیلم داستان بسیار هیجان انگیزی دارد که در آن یک سگ کشته می شود و داستان از آن جا شروع می گردد. کمی حالت کلاسیک دارد و می تواند با صحنه های اکشن ، شما را مجذوب کند.

بهترین فیلم های اکشن جهان

25- صخره (The Rock)

بروکیمر بازیگر اصلی فیلم صحنه های اکشن و زیاد زیبایی را بازی می کند. این فیلم در مورد پسران با اعتماد به نفس و ماجراجویی است که در طی ماموریتی ؛ داستانی جذاب را به نمایش می کشند.

24- گلدفینگر (Goldfinger)

سومین فیلم جیمز باند در مورد گروهی از تبهکاران است. آنها می خواهند در سطح بین‌المللی آشوب هایی را ایجاد کنند که قطعاً موضوع جذابی خواهد بود.

23- ژنرال (The General)

این فیلم در مورد مردی صحبت می کند که بین عشقش به یک لوکوموتیو و عشق به یک دختر درگیر است. این فیلم در سال 1926 پخش شد و یک اکشن زیاد عالی است.

22- پلیس آهنی (RoboCop)

اگر عاشق فیلم های پلیسی و اکشن هستید، حتماً این فیلم را انتخاب کنید. شخصیت اصلی فیلم یک پلیس است و آنقدر وارد کار های خطرناک می شود که مرگ در یک قدمی اش قرار می گیرد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

21- کرانک (Crank)

این فیلم اکشن در مورد شخصیت اصلی‌اش صحبت می کند که یک نوع سم چینی وارد بدنش می شود و او را درگیر می کند و همه چیز از آنجا شروع می گردد.

20- لئون (Leon)

ژان رنو نقش اصلی داستان را بازی می کند که یک قاتل حرفه ای و زنجیره ای است. داستان او طی فرایند های پیچیده ای به داستان زندگی دختر 12ساله‌ای گره می خورد و اتفاقات تلخ و غم انگیزی رقم می‌خورد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

19- کماندو (Commando)

شوارتزنگر رئیس یک گروه عملیاتی مخفی ارتش در کشور آمریکا است و قطعا می توانید به راحتی حدس بزنید که این فیلم می تواند با موضوع ارتش، چقدر صحنه های اکشن را به تصویر بکشد.

18- یورش (The Raid) (بهترین فیلم های اکشن جهان)

فیلم یورش در قرن 21 وارد صنعت سینما شد. کارگردانی و نویسندگی زیاد قوی دارد و شاید یکی از بهترین پروژه های سینمایی در زمینه موضوعات اکشن باشد که تا به حال دیده اید.

بهترین فیلم های اکشن جهان

-17مزد ترس (The Wages of Fear)

این فیلم در مورد چهار مرد صحبت می کند که در مسیر با یکدیگر همراه می شوند و متعلق به آمریکای جنوبی هستند . بازیگران اصلی این فیلم به خوبی توانسته اند صحنه های اکشن را به تصویر بکشند.

-16سریع و خشن  Fast Five5

این فیلم یکی از بهترین ها در صنعت اکشن است و محصول مشترک انگلیس و آمریکا است که در مورد یک دزدی زیاد گسترده صحبت می کند که خرابی ها و آسیب های زیادی را به بار می آورد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

-15کازینو رویال (Casino Royale)

این فیلم از روی یک رمان ساخته شده است که طرفداران زیاد زیادی دارد و شما می توانید در طول آن اتفاقات هیجان انگیزی را ببینید که صحنه های اکشن هم به خوبی به تصویر کشیده می شوند.

-14سرسخت (Hard Boiled)

جان وو سازنده این فیلم است که در هنگ کنگ آن را ساخته و یکی از بهترین اثر هایش را به شما ارائه می دهد که در آن صحنه های انفجاری و اکشن به خوبی به تصویر کشیده می شود.

13-راننده (The Driver)

اگر عاشق فیلم های ماشین بازی هستید و دوست دارید که صحنه های اکشن را همراه با خودرو ها و هنرنمایی هایشان مشاهده کنید، حتماً این فیلم را انتخاب کنید که کاراکتر های آن راننده های زیاد قهاری هستند.

بهترین فیلم های اکشن جهان

12-نقطه فروپاشی (Point Break)

یک گروه حرفه ای از تبهکاران و دزدان که قصد دارند بی سابقه ترین دزدی تاریخ را رقم بزنند و نام شان بر سر زبان ها بیفتد، بدون این که هیچ پلیسی بتواند ردی از آن ها پیدا کند و داستان زیاد هیجانی و جذابی خواهد داشت.

11-رمبو – اولین خون (First Blood)

جان رمبو شخصیت اصلی فیلم است که به تازگی از جنگ ویتنام برگشته و وارد جنگ های جدیدی می شود؛ یک ابرقهرمان که در این فیلم به شدت محبوب می گردد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

10-مکس دیوانه – جاده خشم (Mad Max Fury Road)

این فیلم هم؛ صحنه های اکشن را با حضور و هنر نمایی خودرو ها به تصویر می کشد. خودرو هایی که خارق العاده هستند و قدرت های عجیب و غریب دارند.

9-ترمیناتور- نابودگر (The Terminator)

قطعا فیلم ترمیناتور تعجب شما را برمی انگیزد که تا چه حد صحنه های اکشن می توانند قوی ظاهر شوند . همچنین به شدت شما را به هیجان در می آورد و هیچ چیز از دید جیمز کامرون پنهان نمی ماند.

بهترین فیلم های اکشن جهان

8-شوالیه تاریکی برمی خیزد (The Dark Knight)

قطعاً کسی نیست که اثر های کریستوفر نولان را ندیده باشد و از خاص بودن آن ها خبر نداشته باشد. این فیلم شما را وارد کشمکش های زیادی می کند و صحنه های اکشن را به بهترین شکل ممکن به تصویر می کشد.

7-ماتریکس (The Matrix)

در این فیلم می توانید متوجه تغییر داستان و بازی بین شخصیت اصلی باشید. یکی از بهترین فیلم های سینمایی اکشن محسوب می شود که در آن هنر خارق العاده بدل کاری را نیز به تصویر می کشد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

6-غارتگر  از بهترین فیلم های اکشن جهان(Predator)

اگر به دنبال یک فیلم اکشن اما همزمان علمی تخیلی هستید و می خواهید کمی فضای ترسناک را هم داخل فیلم تجربه کنید، بدانید که صحیح ترین فیلم ممکن را انتخاب کرده اید.

5-هفت سامورایی (Seven Samurai)

استیو مک کویین در این فیلم یکی از بهترین بازی هایش را به رخ کشیده است. داستان در مورد هفت شخصیت صحبت می کند که قصد دارند کار های بزرگی به انجام برسانند. آن ها نگاه متفاوتی نسبت به زندگی دارند و وارد صحنه های جنگ می شوند.

بهترین فیلم های اکشن جهان

4- مهاجمان صندوق گمشده (Raiders of the Lost Ark)

حدوداً 30 سال از نمایش این فیلم برای اولین بار می گذرد. این فیلم توسط اسپیلبرگ ساخته شده که یکی از بهترین ها در صنعت فیلم های اکشن محسوب می شود که قطعا با داستان فوق العاده اش؛ شما را مجذوب خود خواهد کرد.

3- نابودگر 2- روز داوری (Terminator 2:Judgement Day)

این فیلم اکشن و سرعتی است و از آن دسته از فیلم هایی است که طرفدارانش را به شدت مجذوب می کند و در طول فیلم شما را به سفر ها و چالش های زیادی می کشد.

بهترین فیلم های اکشن جهان

2- بیگانه ها (Aliens)

جیمز کامرون باز هم یک شاهکار دیگر رقم زده و یک فیلم علمی تخیلی با صحنه های اکشن و همچنین ژانر ترسناک را به تصویر می کشد که فضای جنگ را هم در آن به خوبی نشان می دهد و چند دقیقه یک بار؛ شما را شوکه می کند.

1- جان سخت (Die Hard)

بروس ویلیس شخصیت اصلی فیلم است که در سال 1980 ساخته شده است. کارگردان این فیلم قصد دارد که صحنه های اکشن را با ژانر وحشت به تصویر بکشد که قطعاً هیجان آن غیرقابل وصف خواهد بود.

بهترین فیلم های اکشن جهان


درج رایگان آگهی اینترنتی در سرویس دات کام ، به صورت دائمی و با بازدهی بالا.

برای معرفی و تبلیغات کسب و کار ، خدمات و محصولات خود در سایت سرویس دات کام قسمت درج آگهی رایگان را در قسمت بالا و سمت چپ سایت مراجعه فرمایید و آگهی خود را ثبت نمایید . ( تبلیغات رایگان و درج آگهی رایگان در سایت سرویس دات کام )

 

 

مطالب مرتبط :

راه های تبلیغات رایگان

جدیدترین خبر اکران گشت ارشاد 3

فناوری هایی که تا 20 سال دیگر منسوخ می شوند!

تبلیغات نامرئی چیست؟

چگونه واضح ، مسلط و بدون تپق صحبت کنیم؟