۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱ : در این گزارش به معرفی ۱۰ بازیکن محبوب فوتبال جهان در سال ۲۰۲۱ پرداخته شده می باشد.
به نقل از sportsbrowser، بدیهی می باشد که هر فوتبالیست مشهوری می‌تواند محبوب باشد چرا که آن‌ها میلیون‌ها دنبال کننده دارند. ورزش فوتبال خود بیش از ۳.۵ میلیارد دنبال کننده در سراسر جهان دارد.

رسانه‌های اجتماعی در حال تسلط بر جهان هستند، به ویژه بازیکنان فوتبال که از راه حساب‌‌های خود در این رسانه‌ها با طرفدارانشان در تعامل هستند. این موضوعی می باشد که ما می‌توانیم تعیین کنیم کدام بازیکن بیشترین دنبال کننده و طرفدار را در سراسر جهان دارد.

در ادامه این مطلب به معرفی محبوب‌ترین بازیکنان فوتبال جهان در حال حاضر پرداخته شده است؛

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰. مارسلو – برزیل/ رئال مادرید : 10 most popular football players in the world in 2022

مارسلو یک فوتبالیست حرفه‌ای برزیلی است که در پست دفاع چپ برای رئال مادرید بازی می‌کند. او ۲۲ جام از جمله چهار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، مدال نقره المپیک و همچنین ۵ عنوان قهرمانی لالیگا را به دست آورد.

او یکی از پرطرفدارترین فوتبالیست‌های اینستاگرام می باشد. ۳۰.۹ میلیون دنبال کننده در فیسبوک، ۲۴.۹ میلیون دنبال کننده در توئیتر و ۲۲.۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

او در انتها حساب‌هایش در شبکه‌های اجتماعی، ۷۶.۲ میلیون دنبال کننده دارد. مارسلو علاوه بر طرفدارانش، توسط بسیاری از شرکت‌ها هم حمایت مالی شده می باشد که مبلغ زیادی به او پرداخت می‌کنند.

مارسلو علاوه بر اینکه یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال می باشد، یکی از ثروتمندترین آن‌ها هم هست. ثروت او ۱۷ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۹. محمد صلاح – مصر/ لیورپول

محمد صلاح یک فوتبالیست مصری می باشد که برای لیورپول در لیگ جزیره بازی می‌کند. او جوایز متعددی از جمله جایزه پسر طلایی UAFA در سال ۲۰۱۲، بازیکن سال سوپر لیگ سوئیس و جایزه لاروس اسپورتینگ را دریافت کرد.

او یکی از محبوب‌ترین بازیکنان فوتبال می باشد که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. او ۱۴.۳ میلیون دنبال کننده در حساب توئیتر خود دارد و علاوه بر اینکه بیشترین دنبال کننده را در توئیتر دارد، ۴۳.۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و ۱۴ میلیون در فیسبوک دارد؛ او همچنین یکی از پردرآمدترین بازیکنان فوتبال در حال حاضر می باشد.

صلاح در کنار طرفداران زیادی که دارد، آدیداس، برند معروف در پوشاک ورزشی، حامی مالی اوست و مبلغ زیادی را به او پرداخت می‌کند. دارایی خالصش به مبلغ ۹۰ میلیون دلار جایگاه نهم او را در بین ۱۰ بازیکن محبوب جهان تثبیت کرده می باشد.

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۸. ویرجیل فن دایک – هلند/ لیورپول

ویرجیل فن دایک، فوتبالیست حرفه‌ای هلندی به عنوان مدافع میانی برای باشگاه لیگ برتری لیورپول بازی می‌کند. او را یکی از بهترین مدافعان دنیای فوتبال می‌دانند. او به دلیل دریافت جوایز متعدد در رتبه بندی محبوبیت بازیکنان فوتبال جهان از جمله دریافت بهترین بازیکنان سال PFA، جایزه بهترین بازیکن فصل لیورپول و FIFA FIFPro World۱۱ جایگاهش را تثبیت کرد.

ویرجیل تنها مدافعی می باشد که برنده جایزه بهترین بازیکن مرد سال یوفا شده می باشد و یکی از ثروتمندترین و مشهورترین فوتبالیست‌های جهان می باشد.

او ۲.۵ میلیون دنبال کننده در توئیتر، ۱۰.۴ میلیون در اینستاگرام و توئیتر و ۵.۸ میلیون دنبال کننده در حساب فیسبوک خود دارد، او علاوه بر طرفداران، برند‌هایی هم دارد که از او حمایت مالی می‌کنند و مبلغ هنگفتی به او می‌پردازند.

دستاورد‌ها و محبوبیت او باعث شد تا در حال حاضر رتبه هشتم را در بین ۱۰ بازیکن برتر فوتبال از آن خود کند.

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۷. ارلینک هالند – نروژ / منچستر سیتی

ارلینک هالند، فوتبالیست حرفه‌ای نروژی به عنوان مهاجم برای باشگاه منچستر سیتی یا بازی می‌کند. این بازیکن بلند قامت، در سال ۲۰۱۶ کار خود را در براین، باشگاه زادگاهش آغاز کرد. او در مدت کوتاهی که در دنیای فوتبال حضور داشت، جوایز متعددی از جمله موفقیت سال، بازیکن برتر فوتبال اتریش و کفش طلای جام جهانی زیر ۲۰ سال فیفا را به دست آورد.

او یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌ها به حساب می‌آید. هالند در حساب‌های مختلف خود در شبکه‌های اجتماعی طرفداران زیادی دارد، او ۱۰ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام، ۱۰ میلیون دنبال کننده در فیسبوک و ۱ میلیون دنبال کننده در توئیتر. ارلینک همچنین از قرارداد حمایت مالی با تولید کننده پوشاک ورزشی نایک کسب درآمد می‌کند.

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۶. رابرت لواندوفسکی – لهستان/ بارسلونا

رابرت لواندوفسکی یک فوتبالیست حرفه‌ای لهستانی می باشد که در پست مهاجم برای باشگاه بوندسلیگا بارسلونا بازی می‌کند. بهترین مهاجم انتها دوران بوندسلیگا، رابرت بوده می باشد که ۵۰۰ گل برای این باشگاه به ثمر رسانده می باشد.

رابرت ۲۰.۸ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. علاوه بر اینستاگرام، ۱.۶ میلیون دنبال کننده در توئیتر و ۲۲ میلیون دنبال کننده در فیسبوک دارد. رابرت لواندوفسکی در گذشته از برند‌هایی مانند نایک، هوآوی، اوپل، EA Sports حمایت کرده می باشد. او با دارایی خالص ۹۴ میلیون دلار یکی از ثروتمندترین فوتبالیست‌های سال ۲۰۲۲ می باشد.

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۵. کوین دی بروینه – بلژیک / منچسترسیتی

کوین دی بروین، فوتبالیست حرفه‌ای بلژیکی، به عنوان هافبک برای منچسترسیتی بازی می‌کند. بار‌ها گفته شده که دی بروینه بهترین هافبک فوتبال جهان و یک فوتبالیست کامل می باشد.

کوین به عنوان مشهورترین بازیکن فوتبال در سال ۲۰۲۲ شناخته می‌شود. او جوایز متعددی را به دست آورده می باشد که بزرگترین دلیل محبوبیت او می باشد.

او تاکنون عنوان بهترین بازیکن جوان بوندسلیگا، بهترین بازیکن سال (آلمان) و بهترین بازیکن فصل منچسترسیتی را کسب کرده می باشد. کوین با ۱۴.۷ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام، ۲.۸ میلیون دنبال کننده در توئیتر و ۱۴ میلیون دنبال کننده در حساب فیسبوک خود طرفداران زیادی دارد.

علاوه بر محبوبیت، او یکی از ثروتمندترین فوتبالیست‌ها هم بوده و دارایی خالصش ۶۰ میلیون دلار می باشد. ثروت دی بروینه از ترکیبی از قرارداد‌های پرسود و قرارداد‌های حمایت مالی با نایک، EA Sports و Orange به دست می‌آید.

 ۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۴. پائولو دیبالا – آرژانتین/ یوونتوس

پائولو اگزکیل دیبالا یک فوتبالیست حرفه‌ای آرژانتینی می باشد که در پست مهاجم برای باشگاه سری آ یوونتوس بازی می‌کند. بسیاری از او به عنوان یکی از بهترین وینگر‌های فوتبال جهان یاد می‌کنند. او عناوین زیادی از جمله با ارزش‌ترین بازیکن سری آ و کوپای ایتالیا را به دست آورده می باشد.

دیبالا طرفداران زیادی در حساب‌هایش در شبکه‌های اجتماعی دارد؛ ۴۳.۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام، ۲.۱ میلیون دنبال کننده در توئیتر و ۱۵ میلیون دنبال کننده در حساب فیسبوک خود. او به خاطر جذابیت و تاکتیک‌های بازی شگفت انگیزش مشهور می باشد.

او یکی از ثروتمندترین بازیکنان فوتبال می باشد که دارایی خالص ۴۰ میلیون دلاری دارد. مطمئنا دیبالا در حال حاضر در رتبه چهارم در بین ۱۰ بازیکن برتر فوتبال جهان قرار دارد.

 ۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۳. نیمار – برزیل/ پاری سن ژرمن

نیمار یک فوتبالیست حرفه‌ای برزیلی می باشد که در پست مهاجم برای پاری سن ژرمن بازی می‌کند. او به عنوان یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ شناخته می‌شود.

نیمار دو بار در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به عنوان بهترین بازیکن سال آمریکای جنوبی انتخاب شد و خیلی زود به تیم فوتبال بارسلونا پیوست. او جوایز مختلفی از جمله بهترین بازیکن جهان لالیگا، کوپای آمریکا و توپ طلای جام کنفدراسیون‌های فیفا را به دست آورد.

او در کل دوران حرفه‌ای خود، در ۳۳۳ بازی ۲۰۰ گل به ثمر رساند. نیمار را همه دوستداران فوتبال می‌شناسند و طرفداران زیادی در سراسر جهان و میلیون‌ها دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی دارد؛ ۵۴.۳ میلیون دنبال کننده در توئیتر، ۱۵۸ میلیون در اینستاگرام و ۸۴ میلیون در فیسبوک.

او همچنین با دارایی خالص ۱۸۵ میلیون دلاری یکی از پردرآمدترین ورزشکاران امسال می باشد. نیمار از سوی برند پوما حمایت مالی می‌شود که سالانه ۳۵ میلیون دلار به او دستمزد می‌دهد.

 ۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۲. لیونل مسی – آرژانتین/ پاری سن ژرمن

مسی یکی از بهترین فوتبالیست‌های آرژانتینی می باشد که در پست مهاجم پاری سن ژرمن بازی می‌کند. او در طول دوران حرفه‌ای خود، شش جایزه توپ طلا و شش جایزه کفش طلای اروپا را به دست آورده می باشد.

لیونل به عنوان محبوب‌ترین و به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست‌های انتها دوران شناخته می‌شود. او دارای شخصیتی فراوان ساکت می باشد و این چیزی می باشد که او را به فردی آرام تبدیل می‌کند و بیشتر دوستداران فوتبال او را به دلیل سبک زندگی شایسته‌اش دوست دارند.

مسی طرفداران فراوان زیادی در سراسر جهان دارد. او ۱۶۷ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و ۹۰.۵ میلیون دنبال کننده در فیسبوک دارد. مسی از حساب کاربری توئیتر استفاده نمی‌کند، اما ۲۵۶.۵ میلیون طرفدار در سراسر جهان دارد.

او همچنین قرارداد مادام‌العمری با آدیداس دارد؛ لیونل مسی شایسته رتبه دوم در بین ۱۰ بازیکن محبوب فوتبال در حال حاضر جهان می باشد.

 ۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱۰ بازیکن محبوب فوتبال دنیا در سال ۲۰۲۱

۱. کریستیانو رونالدو – پرتغال/ منچستر یونایتد

کریستیانو رونالدو یک فوتبالیست حرفه‌ای پرتغالی در پست مهاجم برای منچستریونایتد بازی می‌کند. او یکی از محبوب‌ترین بازیکنان فوتبال انتها دوران می باشد. او پنج بار برنده توپ طلای فیفا و جوایز دیگری مانند بهترین بازیکن سال فیفا، کفش طلای اروپا و بهترین بازیکن سال PFA شد.

کریستیانو از آن دسته بازیکنانی می باشد که اعتقاد زیادی به سختکوشی و بهترین بودن در زمین یا خارج از زمین دارد. طبق گزارشی که سال گذشته منتشر شد، او از قرارداد‌های حمایت مالی اینستاگرام بیشتر از دستمزد‌های یوونتوس درآمد کسب می‌کند. این بازیکن طرفداران متعصبی در سراسر جهان دارد.

کریستیانو رونالدو یک بازیکن باهوش و خوش تیپ بوده و از موفق‌ترین بازیکن جهان می باشد، او ۱۲۲ میلیون دنبال کننده در فیسبوک، ۲۴۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و ۸۷.۸ میلیون دنبال کننده در توئیتر دارد.

او یکی از افرادی می باشد که در انتها حساب‌هایش در شبکه‌های اجتماعی بیشترین دنبال کننده را دارد. دوستداران فوتبال فقط به آنچه او می‌گوید یا انجام می‌دهد عمل می‌کنند.

برای معرفی و تبلیغات کسب و کار ، خدمات و محصولات خود در سایت سرویس دات کام قسمت درج آگهی رایگان را در قسمت بالا و سمت چپ سایت مراجعه فرمایید و آگهی خود را ثبت نمایید . ( تبلیغات رایگان و درج آگهی رایگان در سایت سرویس دات کام )

 

 

مطالب مرتبط :

بیوگرافی کریستیانو رونالدو

زندگینامه لیونل مسی

زندگینامه نیمار

زندگینامه رونالدینیو

زندگینامه کلین امباپه

بیوگرافی روبرت لواندوفسکی

بیوگرافی پل پوگبا