شرکت تسلا

شرکت تسلا

شرکت تسلا : Tesla,Inc این روزها نام کمپانی تسلا بیشتر از قبل بر سر زبان‌افتاده است. خصوصا با وجود تاثیری که روی هزینه دوج کوین و بیت کوین داشته. این مساله بیش به دلیل حاشیه‌های رسانه‌ای ایلان ماسک مدیرعامل این شرکت و حضور در بازار ارزهای دیجیتال میباشد. شرکت Tesla که سابقاً در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۷ با نام تجاری tesla موتورز فعالیت می‌کرد، سازنده آمریکایی خودروهای الکتریکی، پنل‌های خورشیدی، و باتری‌های ماشین‌ها و ذخیره‌سازی برق خانگی میباشد.

این شرکت در سال ۲۰۰۳ بوسیله کارآفرینان آمریکایی مارتین ابرهارد و مارک تارپنینگ تأسیس و به نام نیکولا تسلا مخترع آمریکایی صربستانی نامگذاری شد. در چند ماه اخیر شرکت tesla علاوه‌بر فعالیت‌های معمول خود، تحرکاتی در بازار ارزهای دیجیتال هم داشته میباشد.

بخشی از این تحرکات به سرمایه‌گذاری ایلان ماسک در این بازار و خصوصا حمایت از ارز دیجیتال دوج کوین میباشد. بخشی هم به خبرهایی مبنی بر استفاده از دوج کوین به‌عنوان یکی روش پرداخت در شرکت تسلا مربوط است. ما در این مقاله از وبلاگ تخصصی والکس ضمن معرفی کمپانی tesla، به ارتباط این شرکت با ارز دیجیتال دوج کوین خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

شرکت تسلا

شرکت تسلا

فهرست مطلب ها معرفی کمپانی تسلا:

کمپانی تسلا در سال ۲۰۰۳ بوسیله گروهی از مهندسان تأسیس شد که می‌خواستند ثابت کنند که مردم برای رانندگی الکتریکی نیازی به سازش ندارند. هم چنین با خودروهای الکتریکی می‌توانند رانندگی بهتر، سریع‌تر و سرگرم‌کننده‌تر از خودروهای بنزینی داشته باشند.

امروزه، tesla نه تنها وسایل نقلیه پایان الکتریکی، بلکه محصول های تولید انرژی پاک و ذخیره سازی بی نهایت مقیاس پذیر را هم می سازد. شرکت تسلا بر این باور میباشد که هر چه جهان سریع‌تر به سوخت‌های فسیلی اتکا بکند و به سمت آینده‌ای با انتشار صفر آلودگی حرکت بکند، بهتر میباشد.

رودستر که در سال ۲۰۰۸ راه اندازی شد، از فناوری پیشرفته باتری و پیشرانه الکتریکی tesla رونمایی نمود. پس از آن، تسلا نخستین سدان پایان برقی ممتاز جهان (مدل S ) را از اول طراحی نمود که در هر رده به برترین خودرو در کلاس خود تبدیل شده میباشد. مدل S با ترکیب ایمنی، عملکرد و کارایی، انتظارات جهان از خودروی قرن بیست و یکم را بالا برد.

شرکت تسلا

شرکت تسلا

عکس مدل s تسلا

در سال ۲۰۱۵، تسلا خط تولید خود را با مدل X، ایمن‌ترین، سریع‌ترین و تواناترین وسیله نقلیه کاربردی اسپورت در تاریخ که دارای رتبه‌بندی ۵ ستاره ایمنی در هر دسته از اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها میباشد، گسترش داد.

tesla در سال ۲۰۱۶ با تکمیل طرح اصلی مخفی مدیرعامل (ایلان ماسک)، مدل ۳ را معرفی کرد؛ یک خودروی الکتریکی با هزینه پایین و با حجم بالا که تولید آن در سال ۲۰۱۷ شروع شد. اندکی بعد، تسلا ایمن‌ترین و راحت ترین کامیون تاریخ را معرفی نمود. این خودرو برای صرفه‌جویی در هزینه‌های سوخت، یعنی حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار در بیشتر از یک میلیون مایل طراحی شده میباشد.

در سال ۲۰۱۹، tesla از مدل Y، یک شاسی بلند سایز متوسط، با حداکثر ۷ صندلی، و Cybertruck رونمایی نمود که کاربرد بهتری نسبت به یک شاسی بلند سنتی و عملکرد بیشتری نسبت به یک خودروی اسپرت دارد.

شرکت تسلا

شرکت تسلا

عکس مدل y تسلا

خودروهای تسلا در کارخانه آن در فرمونت کالیفرنیا و گیگافکتوری شانگهای تولید می‌شوند.tesla برای دستیابی به هدف خود برای داشتن ایمن‌ترین کارخانه‌ها در جهان، رویکردی فعالانه برای ایمنی اتخاذ می‌کند و کارکنان تولید را ملزم می‌کند تا پیش از این که قدمی بر کف کارخانه بگذارند، در یک برنامه آموزشی چند روزه شرکت کنند.

از آن جا، تسلا به ارائه آموزش های حین کار و پیگیری عملکرد روزانه ادامه می‌دهد تا بتوان به سرعت پیشرفت‌ها را انجام داد. نتیجه این میباشد که نرخ ایمنی tesla در حالی که تولید رمپ زیاد شدن می‌یابد، همچنان بهبود پیدا می‌کند.

کمپانی تسلا هم چنین برای درست کردن یک اکوسیستم انرژی پایدار، مجموعه‌ای منحصر به فرد از راه‌حل‌های انرژی، Powerwall، Powerpack و Solar Roof را تولید می‌کند. این راه‌حل‌ها به صاحبان خانه، مشاغل و شرکت‌های برق امکان می‌دهد تولید، ذخیره و مصرف انرژی تجدیدپذیر را مدیریت کنند.

پشتیبانی تسلا

پشتیبانی از محصول های خودرو و انرژی تسلا، Gigafactory 1 نام دارد که به‌عنوان تسهیلاتی برای کاهش قابل توجه هزینه‌های باتری طراحی شده میباشد. تسلا با آوردن تولید سلولی در داخل مجموعه خود، باتری‌هایی را با حجم مورد نیاز برای دستیابی به اهداف تولید می‌سازد. در عین حالا هم هزاران شغل درست کردن می‌کند.

این تازه شروع راه میباشد. با ساخت مقرون‌به‌صرفه‌ترین خودروی تسلا، این کمپانی همچنان به تولید محصول های در دسترس و مقرون‌به‌صرفه برای افراد بیشتری ادامه می‌دهد. این فرایند در نهایت ظهور حمل‌ونقل پاک و تولید انرژی پاک را تسریع می‌کند. ماشین‌های الکتریکی، باتری‌ها و تولید و ذخیره‌سازی انرژی‌های تجدیدپذیر در حالا حاضر به‌طور مستقل در دسترس هستند، ولی هنگامی با هم ترکیب شوند، نمایشی قدرتمند‌تر دارند.

شرکت تسلا

شرکت تسلا

روش‌های پرداخت در کمپانی تسلا

شرکت تسلا در وبسایت خود در مورد روش‌های پرداختش را چنین شرح داده است؛

هدف ما ارائه گزینه‌های تامین مالی ساده، شفاف و قانع کننده برای استفاده تجاری و خصوصی است. برای گزینه‌های تنظیم‌شده تسلا، ما با شرکای خود کار خواهیم نمود تا برترین نرخ‌ها را برای شما یابیم و در امور اداری به شما یاری کنیم. روش‌های پرداخت عبارتند از:

Cash
Self-Arranged Financing
Tesla Partner Financing
Self-Arranged Lease

تسلا و بیت کوین

شرکت تسلا در سه ماهه ابتدا سال ۲۰۲۱ علاوه بر سرمایه‌گذاری ۵/۱ میلیاردی روی ارز دیجیتال بیت‌کوین، این ارز دیجیتال را به‌عنوان یک روش پرداخت برای خرید خودروهای الکتریکی خود پذیرفت. پس از مدتی برخی از فعالان و سازمان‌های محیط زیستی به این دلیل که استخراج بیت‌کوین با الگوریتم اثبات کار تاثیری سوء بر محیط زیست دارد، به انتقاد از این اقدام شرکت تسلا پرداختند.

نتیجه این انتقادات این شد که تسلا از حمایت از ارز دیجیتال بیت‌کوین عقب نشینی نمود و دیگر از آن به‌عنوان یک روش پرداخت استفاده نکرد. در ژوئن ۲۰۲۱ ایلان ماسک مدیرعامل کمپانی تسلا، اعلام کرد که هرگاه بیت‌کوین نصف هش ریت خودش را از انرژی‌های تجدیدپذیر تامین بکند، تسلا هم روش پرداخت با ارز دیجیتال بیت کوین را دوباره برقرار خواهد نمود.

این اواخر هم گویا تسلا قصد دارد ارز دیجیتال دوج کوین را روشی برای خرید خودروهای خود پشتیبانی بکند.

شرکت تسلا

شرکت تسلا

خرید از تسلا با دوج کوین

دوج کوین چیست؟ این ارز یکی از آلت‌کوین‌ها میباشد که ساختاری مانند لایت کوین و بیت کوین دارد. این آلت کوین در دسته میم کوین‌ها قرار داشت، ولی رفته رفته با حمایت‌های افراد مشهوری چون ایلان ماسک، اسنوپ داگ و لیل یاچی، چهره جدی به خود گرفت. گفتنی میباشد که تکنولوژی پایه دوج کوین از ارز دیجیتال لایت کوین نشات گرفته میباشد.

ایلان ماسک به‌عنوان شخصیت سال از جانب مجله تایم انتخاب شد. او در مصاحبه با این مجله، ارز دیجیتال بیت‌کوین را برای یک شیوه پرداخت متناسب ندانست؛ ولی دوج کوین را برای این موضوع گزینه مناسبی عنوان نمود.

هم چنین ایلان ماسک در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۱ یعنی ۲۳ آذر ۱۴۰۰ طی توییتی عنوان نمود که تسلا برخی از کالاها را با دوج کوین قابل خرید می‌سازد تا ببیند که چطور قبل می‌رود.

این مصاحبه و توییت ایلان ماسک باعث زیاد شدن هزینه دوج کوین در بازار ارزهای دیجیتال شد.

استخراج ارز دیجیتال دوج کوین به چه شکل است؟

این ارز دیجیتال یک ارز دیجیتال تورمی است و عرضه نامحدودی دارد. همانطور که گفتیم ساختار و عملکرد دوج کوین همچون ارز دیجیتال لایت کوین است؛ به همین دلیل تقریبا همه کسانی که می‌خواهند لایت کوین را استخراج کنند، استخراج دوج کوین هم انجام می‌دهند. زیرا استخراج این دو ارز دیجیتال باهم، سود بیشتری دارد. البته راه‌ های بهینه به‌دست آوردن دوج کوین هم مطرح است:

درست کردن حساب کاربری در سایت‌هایی چون Idle-Empire

شرکت در نظرسنجی‌ها

برای ذخیره کوین‌های خود می‌توانید به سراغ برترین برترین کیف پول های دوج کوین بروید. نظر ما به شما رزور، لجر، زینگو، کوین بیس، بایننس، جیمینی،کوین اسمارت و کراکن میباشد.

شرکت تسلا

شرکت تسلا

شرکت‌های سرمایه‌گذار دوج‌کوین کدام‌اند؟

از آن جا که ارز دیجیتال دوج کوین یک روشهای سریع و کم قیمت برای پرداخت میباشد، از این ارز دیجیتال برای پرداخت جوایز و پاداش‌ها استفاده می‌شود. دیگر مورد استفاده از ارز دیجیتال دوج کوین، استفاده از آن برای رویدادهای خیره و جمع‌آوری کمک‌های مالی است. این کاربردها و ویژگی‌ها موجب شده است که برخی شرکت‌ها روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. سه مورد از مهم‌ترین شرکتهای سرمایه گذار دوج عبارت‌اند از:

• تسلا

• Quest Diagnostics

• Square

tesla.com

برای معرفی و تبلیغات کسب و کار ، خدمات و محصولات خود در سایت سرویس دات کام قسمت درج آگهی رایگان را در قسمت بالا و سمت چپ سایت مراجعه فرمایید و آگهی خود را ثبت نمایید . ( تبلیغات رایگان و درج آگهی رایگان در سایت سرویس دات کام )

 

 

مطالب مرتبط :

بیوگرافی کریستیانو رونالدو

زندگینامه لیونل مسی

زندگینامه نیمار

زندگینامه رونالدینیو

زندگینامه کلین امباپه

بیوگرافی روبرت لواندوفسکی

بیوگرافی پل پوگبا