تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل : مدت هاست که موتور جستجو گر و تبلیغات در گوگل به بخش جدا نشدنی زندگی انسان ها تبدیل شده و اکثر انسان ها برای یافتن جواب های خود روزانه به دفعات از آن استفاده می کنند. آمار 3.5 میلیارد جستوجوی روزانه گواهی بر این موضوع میباشد.

شاید زیاد برای شما قبل آمده باشد که حین جستجوی موضوعی در گوگل به نتایجی بر بخورید که عبارت Ad در کنار آنان نمایش داده میشود. این نتایج در واقع همان تبلیغات گوگل هستند که بر اساس موضوع جستجوی شما و بصورت دارای ارتباط با آن به شما نمایش داده میشوند.

تبلیغات گوگل

از جمله مناسبترین روشها و مؤثرترین روش تبلیغات اینترنتی هستند.

به یاری تبلیغات در گوگل آگهی وبسایت و کسب کار شما مناسب با بودجه مورد پیشنهاد شما در صفحات اولیه نتایج جستجوی گوگل برای کلمه های کلیدی های مورد پیشنهاد شما نمایش داده میشود.

پونه مدیا با بهرمندی از تیمی مجرب و متخصص در زمینه تبلیغات اینترنتی و به ویژه تبلیغات گوگلی با در پیشنهاد گرفتن زمینه کاری، کلمات کلیدی، متن تبلیغات، وضعیت وبسایت و بودجه مورد پیشنهاد شما، تبلیغات کلیکی کسب و کار شما را در گوگل برایتان راه اندازی و مدیریت میکند.

تجربه نشان میدهد تبلیغات در گوگل اگر چه آسان ولی موفقیت در آن زیاد سخت میباشد.

تبلیغات  همانند چاهی میباشد که هرگز از قیمت های شما پر نمی شود و اگر مدیریتی صحیحی بر بودجه و قیمت تبلیغات گوگلی خود نداشته باشید حتما کمپین تبلیغاتی شما شکست خواهد خورد و بازدهی مورد پیشنهاد شما درست کردن نخواهد شد.

مدیریت قیمت ها، انتخاب کلمات کلیدی متناسب، انتخاب پیام متناسب و هدفگیری کاربر و مخاطب هدفمند با بودجه متعادل نکته ها کلیدی تبلیغ در گوگل هستند که پونه مدیا با مشاوره رایگان خود برترین نظر ها را برای زیاد شدن بهره وری تبلیغ شما ارائه خواهد داد.

با ثبت آگهی رایگان در سرویس دات کام آگهی خود را به مشاهده هزاران کاربر قرار دهید.

———————————————————————-

مطالب مرتبط: