تعمیرات کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر

تعمیرات و انتخاب پاور کامپیوتر :

در واقع در گام ابتدا میبایست دید پاور معیوب ارزش تعمیر نمودن را دارد یا خیر در برخی از مواقع با تعویض قطعات ارزان هزینه همچون خازن، مقاومت، فیوز و یا … پاور قابل استفاده مجدد میباشد و هیزنه اندکی برای مشتری در بر دارد .

در تعمیر پاور های با وات بالا معمولا به دلیل وجود قطعات SMD کار کمی پیچیده میگردد که اینکار حتما میبایست بوسیله متخصص انجام شود زیرا انتخاب نا متناسب امکان دارد باعث آسیب رساندن به بخش های دیگر سیستم نظیر CPU، مادربرد، هارد و … گردد . شاید در ذهن برخی افراد این قطعه از این دستگاه اهیمت چندانی نداشته باشد در صورتی که از لحاظ تخصصی انتخاب یک منبع تغذیه متناسب برای دستگاه امری کارشناسانه و مهم محسوب میگردد .

تعمیرات کامپیوتر

وات سایر قطعات روی کامپیوتر ، انتخاب برند متناسب ، توان مصرفی ، و … از جمله نکته هایی میباشد که ما با استناد به این موارد پاور متناسب شما را انتخاب میکنیم.

تعمیرات و تعویض CPU :

قطعه ای در کامپیوترها و بر روی مادربرد قرار دارد که پردازنده مرکزی و مغز متفکر کامپیوتر شما محسوب میشود، امکان خرابی این قطعه خیلی کم میباشد و به ندرت بوجود می آید، با توجه به تکنولوژی ساخت این قطعه امکان تعمیر آن وجود ندارد و فقط قابل تعویض میباشد . در گونه خرابی یا در خواست ارتقاء از سمت مشتری امکان تعویض و نصب آن در محل کار با منزل شما در کوتاهترین وقت قابل انجام میباشد .

تعمیرات و تعویض هارد :

قطعه ای در کامپیوتر وجود دارد که محل ذخیره سازی اطلاعات مشتری بصورت دائمی میباشد ،اهمیت اطلاعات امروزه به مسئله مممی بین مشتریان تبدیل شده میباشد بسیاری با مراجعه به کارشناسان ما از اینکع بخشی یا کلیه اطلاعت روی هارد دیسک خود را در پی تعویض ویندوز یا ارتقاء سیستم از دست داده اند ناراضی بوده اند .

لذا این شرکت با در پیشنهاد گرفتن اهمیت این موضوع راه کارهایی جهت جلوگیری از بین رفتن اطلاعات مشتری دارد که بنا به نیاز مشتری و اهمیت اطلاعات قابل ارائه میباشد . در برخی از موارد با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کانال های قابل اطمینان برگرداندن اطلاعات یا حتی جراحی هارد دیسک میسر میگردد .
———————————————————————————–

مطالب مرتبط: