آمارهای تازه از صنعت تبلیغات آنلاین ایران

آمارهای تازه از صنعت تبلیغات آنلاین ایران

آمارهای تازه از صنعت تبلیغات آنلاین ایران : آمارهای تازه از صنعت تبلیغات آنلاین ایران به لطف زیاد شدن ضریب نفوذ اینترنت و موبایل در بین مردم شکل گرفت.

از پیشنهاد مدیرعامل یک شرکت فعال در حوزه تبلیغات آنلاین، پیش‎بینی می‌شود با رویکردی که تلویزیون در خصوص انعقاد قراردادهای چندصد میلیارد تومانی با برندهای بزرگ اتخاذ کرده، شاهد کوچ برندهایی که بودجه‌های تبلیغاتی کمتری دارند به سمت رسانه‌های آنلاین باشیم.

از طرفی تبلیغات محیطی هم محدودیت پوشش‌دهی دارند و هم نسبتا پرهزینه‌تر از سایر رسانه‌ها هستند.

هم چنین قابلیت رصد دقیق و پنل‌های گزارش تفصیلی در فضای آنلاین، قطعا باعث خواهد شد تا این حوزه سهم بزرگی را از آینده صنعت تبلیغات به خود اختصاص دهد.

آمارهای تازه از صنعت تبلیغات آنلاین ایران

 

در ایران حجم بازار تبلیغات آنلاین از کل بازار تبلیغات یا حجم تبلیغات در یک سال تقریبا کمتر از ۵ درصد برآورد می‌شود، این در حالی میباشد که در کشورهای حوزه خاورمیانه این عدد در سال ۲۰۱۹ به ۱۴ درصد از حجم کل تبلیغات رسیده و در حدود 6.5 میلیارد دلار میباشد.

آمارهای تازه از صنعت تبلیغات آنلاین ایران

رشد داشته و در مجموع میتوان بازار تبلیغات آنلاین در ایران را ۶۰۰ میلیارد در سال برآورد نمود.

به گفته مدیرعامل یکی دیگر از شرکتهای داخلی فعال در حوزه تبلیغات آنلاین در کشور، با در نظرگرفتند پایان ظرفیت‌هایی که در تبلیغات آنلاین وجود دارد از جمله تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات ثابت و کلیکی، ویدئو مارکتینگ و… ، تخمین تا انتها سال حدود ۳۰۰ میلیارد تومان میباشد.

 

میانگین تبلیغات آنلاین

به گفته او به طور میانگین در ۱۰ سال گذشته شاهد رشد ۶۰ تا ۸۰ درصدی تبلیغات آنلاین در هر سال بوده‌ایم که در سه سال اخیر و تحت تاثیر دو عامل اصلی، یکی قدرت گرفتن شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و دیگری زیاد شدن ظرفیت‌های ویدئو مارکتینگ، این رشد به بیشتر از ۱۸۰ تا ۲۰۰ درصد رسیده میباشد.

سرویس دات کام

سرویس دات کام آماده خدمات رسانی در زمینه های درج آگهی رایگان ، آگهی رایگان اینترنتی ، تبلیغات رایگان اینترنتی ، نیازمندی های رایگان و … به شما همراهان گرامی می باشد.

با درج آگهی رایگان خود در سایت سرویس دات کام، آگهی خود را به مشاهده هزاران کاربر قرار دهید.

———————————————————

مطالب مرتبط: