اهمیت تبلیغات

اهمیت تبلیغات

تبلیغات با دادن آگاهی و اطلاعات در مورد محصول و خدمات به مشتری در تصمیم گیری و انتخاب یاری میکند. تبلیغات هوشمندانه حتی میتواند به بیان تفاوت ها و تمایزات محصول های و خدمات برندها بپردازد.

براین اساس مشتریان بازار هدف باتوجه به نیازشان و بودجه ای که دارند راحت تر میتوانند محصول و یا خدمات مورد نظرشان را انتخاب نمایند. برندهای پیشرو در دنیای امروز میدانند که هرآنچه که در تبلیغاتشان در مورد محصول های بیان می کنند میبایست واقعی باشد، در غیر این گونه این تبلیغات به نوعی به “ضدارزش برای برند” تبدیل خواهند شد.

براین اساس کسب و کارها برای پیشی گرفتن از رقبا در بازار میبایست محصول بهتر با کیفیت و ویژگی های برتر را توسعه و از راه تبلیغات به بیان آن بپردازند که این امر به بهبود و توسعه جایگاه آنان در بازار یاری میکند.

در دنیای امروز تبلیغات نقش بزرگی را در رشد اقتصادی جوامع ایفا میکند.

تبلیغات علاوه بر آن که خود صنعتی پویا میباشد، بر میزان فروش و رشد بنگاه های اقتصادی و به طبع آگاهی و خرید بازار هدف از محصول های و خدمات تاثیر می گذارد.

برای بعضی از کسب و کار ها ممکن است تبلیغات در ابعاد کمی انجام شود و به جای آن بودجه ترفیع بر روی موارد دیگری از ارتقا همچون فروش شخصی بوسیله تیم فروش، قیمت شود. برای برخی از برندهای کوچک تبلیغات امکان دارد شامل تبلیغات گاه به گاه یا فصلی و در مقیاس زیاد کوچک، همچون تبلیغ در قسمت های کوچکی از بخش های طبقه بندی شده در روزنامه ¬های محلی باشد.

ولی بیش کسب و کارهای موفقی که جدا از کوچک و بزرگی سایزشان بر تبلیغات برای تحقق سه هدف اصلی ذکر شده در بالا تکیه می کنند، اکثرا نسبت به رقبایشان موفق تر هستند و از جایگاه بهتری در بازار هدف برخوردار هستند. این گونه شرکتها برنامه های بازاریابی مدونی دارند که تبلیغات بخشی از آن میباشد.

با درج آگهی رایگان در سایت سرویس دات کام در معرض هزاران بازدید کننده قرار بگیرید و به کسب و کارتان رونق دهید.

————————————————————————

مطالب مرتبط: