7 چیز که مردم از آن می ترسند

7 چیز که مردم از آن می ترسند

 7 چیز که مردم از آن می ترسند

1- ترس از رعد و برق و طوفان

7 چیز که مردم از آن می ترسند: حال این چیزی میباشد که ما آن را یک امر واقعی می نامیم، هیچ تردیدی برای ترس هنگام طوفان یا رعد و برق در خارج از منزل و یا داخل منزل در طول رعد و برق و یا پیش از بارش باران سنگین وجود ندارد و اگر شما سگی در خانه داشته باشید، میدانید که ما در مورد چه صحبت میکنیم. اسمش رعد و برق هراسی میباشد، این ترسی میباشد که در بین هر دو ، هم حیوان و هم انسان رایج میباشد.

7 چیز که مردم از آن می ترسند
2- ترس از موش صحرایی

این ترس، موش هراسی ، در اکثر افراد نسبت به ترس واقعی ، بیش انزجار کننده میباشد. موش ها موجودات کوچکی هستند، ولی آنان به دلیل «کثیف بودن» و حمل بسیاری از «بیماری ها» پسندیده نیستند و این میباشد که بیش مردم از موش ها ترس دارند.

3- ترس از مارها

مارها یکی از رایج ترین چیزهایی هستند که مردم از آن می ترسند، به احتمال فراوان به این دلیل مردم می ترسند که به آرامی بوسیله یک مار نیش زده شوند و دردناک بمیرند، هرچند که حقیقت این میباشد که اکثر مردم از مارها می ترسند، ولی اکثریت آنان هرگز شخصا مارها را ندیده اند !

7 چیز که مردم از آن می ترسند

4- ترس از ارتفاع

اگر چه ترسِ سقوط از ارتفاع، به معنای واقعی کلمه به معنای مرگ نیست، ترس از ارتفاعات، به نام ارتفاع هراسی، قطعا یکی از رایج ترین ترس در میان نژاد بشر میباشد و مردم بسیاری از این ترس رنج می برند .

7 چیز که مردم از آن می ترسند
5-  ترس از فضاهای محصور

نام این ترس ، ترس از فضاهای محصور نام دارد ، این ترس هم می تواند ساده ترین کارهای روزانه را همچون سوار آسانسور شدن، یک دستاورد شگفت آور بشمارد و برای افرادی که از این ترس رنج میبرند مثل زنده به خاک سپرده شدن میباشد.

بیایید صادق باشیم – این ترس به اندازه کافی ناخوشایند میباشد که ترسناک باشد و قطعا فهرستی از چیزهایی را که مردم از آن می ترسند، می سازد.

6- ترس از پرواز هواپیما

این ترس به عنوان بدترین ترس روانشناختی بسیاری از افراد شناخته شده میباشد، این موضوع بیش به نحوه ی برخورد رسانه ها با سقوط هواپیماها بستگی دارد و باعث میشود که آن ها بیش از آنچه که هستند بروز بیابند، ما هم چنین میتوانیم سریال LOST را هم برای این ترس سرزنش کنیم.7 چیز که مردم از آن می ترسند

7- ترس از تاریکی

در واقع، مردم از تاریکی ترس ندارند، چیزی که آن ها از آن ترس دارند آنچه که در تاریکی اتفاق می افتد ، میباشد.

این ترس شامل دزدیده شدن ،مورد حمله قرار گرفتن، و یا کشته شدن بوسیله حیوانات و یا مورد حمله موارد ما فوق الطبیعی قرار گرفتن میباشد.

سایت سرویس دات کام آماده خدمات رسانی در زمینه های درج آگهی رایگان ، آگهی رایگان اینترنتی ، نیازمندی های رایگان و … به شما عزیزان می باشد.

با درج آگهی خود در سایت سرویس دات کام آگهی خود را به مشاهده هزاران کاربر قرار دهید.
—————————————————————————

مطالب مرتبط: