فنگشویی در ایران

فنگشویی در ایران

فنگشویی در ایران :شاید شما هم مثل ما گاه گاهی با قدم زدن در بازار و پاساژ های مختلف با عبارات «فنگشویی یا فنگ شویی» مواجه شده باشید. به نظر شما نماد های فنگ شویی چه معنا و یا چه کاربردی دارد؟

آیا نمادهای فنگ شویی دارای معنا و کاربردهای ذیل است:

• افزایش عشق در فنگ شویی

• افزایش ثروت در فنگ شویی

• افزایش ضریب هوشی در فنگ شویی

به طور کلی نـــمادهای فنگ شویی تنها وسیله ای برای سوء استفاده مالی از علاقه مندان علم فنگ شویی بوده و صحت علــمی ندارد.

اینها کلماتی هستند که بوسیله فروشندگان این گونه کالاها به عنوان نمادهای فنگ شویی بیان میشود که چیزی جز بازاریابی دروغین برای یک محصول دروغین نیست.

محصولاتی نظیر بودای خندان ، برج پاگودا ، ماهی آروانا ، وزغ سه پا و… تنها عناوینی برای سوء استفاده گران از علاقه شما به دانش فنگ شویی میباشد.

فنگشویی در ایران

فنگشویی در ایران

فنگ شویی سنتی چینی

هنگامی در فنگ شویی سنتی چینی تحقیق و حستجو می نمایید و هم چنین از پیشنهاد اساتید بزرگی چون ” استاد جوزپه یو – Master Joseph Yu ” و یا ” استاد جوی یاپ – Master Joey Yap ” بهره می گیرید متوجه می بشوید با این که این اساتید خود چینی هستند اما این نمادها را در دانش فنگ شویی جای نمی بدهند و به اعتقاد انان اینها تنها بخشی از فرهنگ چین باستان است.

ایران سرزمینی پر از نماد های الهام بخش است. نمادهایی نظیر فروهر ، هما ، چلیپا و… بخش از فرهنگ بزرگ و مقدس ما محسوب میشوند.

پس اگر در محیط اطراف خود نیاز به استفاده از نماد دارید حتما از نمادهای ایرانی و یا اسلامی استفاده نمایید و به هیچ وجه فرهنگ چین را وارد زندگی خود نکنید و فراموش نکنید که فنگ شویی بخشی از فرهنگ چین باستان نیست، بلکه بخشی از دانش بزرگ چین باستان است.

سایت سرویس دات کام آماده خدمات رسانی در زمینه های درج آگهی رایگان ، آگهی رایگان اینترنتی، تبیلغات رایگان اینترنتی، نیازمندی های رایگان و … به شما همراهان گرامی می باشد.

با درج آگهی خود در سایت سرویس دات کام، آگهی خود را به مشاهده هزاران کاربر قرار دهید.

———————————————————————-

مطالب مرتبط: