فیلیمو

فیلیمو

فیلیمو : فیلیمو آرشیوی از برترین فیلم‌ها و سریال‌های سینمای ایران و جهان میباشد که به راحتی برای تماشا در اختیار شما قرار گرفته میباشد.( اشتراک فیلیمو )

آیا می دانید برنامه فیلیمو چیست؟

یکی از بهترین امکانات این محصول نو آپارات هماهنگی کیفیت پخش فیلم و سریال با سرعت اینترنت شماست تا تقطیعی در پخش فیلم حاصل نشود تا بتوانید بدون نگرانی و بی‌وقفه فیلم ببینید یا در گونه تمایل دانلود نمایند.

قوانین :

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس فیلیمو ضروری می باشد قبل از خرید مورد پیشنهاد و تماشای فیلم، سریال و تئاتر، توافقنامه و قوانین زیر را مطالعه فرمایید،

فیلیمو سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که امکان دارد در آینده تغییر یابد، هستید.

این سرویس با نام تجاری “فیلیمو” درج گردیده میباشد و از حق کپی رایت برخوردار میباشد.

اگر در سایتهای دیگر با موارد نقض کپی رایت فیلیمو مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی « فیلیمو» به نشانی ایمیل support [at] filimo [dot] com ذیل اطلاع بدهید.

تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس فیلیمو در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دسترسی به نمایش محتوای مورد پیشنهاد، کاربر میبایست اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای فیلیمو میباشد.

فیلیمو در گونه مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو بکند.

تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنان دسترسی پیدا می کنند امکان دارد قبل از انتها مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم ها یا سریال هایی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد.

هم چنین امکان دارد با تغییر جا جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست دهید.

.در حالا حاضر کاربران فیلیمو می توانند با اینترنت نیم‌بها از تمامی خدمات سرویس فیلیمو بهره‌مند شوند

اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع می باشد.

فیلیمو

 

استفاده از سرویس فیلیمو

استفاده از سرویس فیلیمو هیچ گونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنان چه از راه سرویس فیلیمو و چه از طرق دیگر درست نمودن نمی بکند.

مسلم میباشد با پرداخت مبلغ، شما میتوانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده نمایید، ولی مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود (به استثنای دانلود محافظت شده اپلیکیشن فیلیمو https://www.filimo.com/app ) و بازنشر آن را ندارید.

فیلیمو این حق را دارد که در گونه نیاز تغییراتی در قوانین درست نمودن کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

فیلیمو با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده میباشد تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد پیشنهاد خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنان و تاثیر مثبت یا منفی آنان بر مخاطب نخواهیم داشت.

امکان دارد در آینده تغییراتی در این توافقنامه درست نمودن شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه نمودن مطلب ها و قوانینی به آن میباشد که بلافاصله از پیشنهاد مسئولان سرویس ضروری الاجراست.

لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس فیلیمو است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی فیلیمو به اطلاع کاربران خواهد رسید.

نظرات کاربران

در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطلب ها خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و هم چنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین بکند، ممنوع میباشد در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایتهای غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور وبسایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را ذیل پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع میباشد.

هر کاربر در فیلیمو حق درست نمودن یک نام کاربری را دارد و درست نمودن چند نام کاربری برای یک شخص جهت استفاده بیش از تسهیلاتی که برخی اوقات بوسیله فیلیمو در اختیار کاربران قرار میگیرد، ممنوع میباشد. هم چنین کاربران فیلیمو حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

محتواهای موجود بوسیله یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده میباشد. فیلیمو تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنان نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و قبل آمدهای خارج از کنترل فیلیموکه منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا وقت برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

براساس توافق گونه گرفته بین فیلیمو و تمامی اپراتورها شرایطی مهیا شده تا اینترنت مصرف شده برای تماشا و دانلود فیلم در سرویس فیلیمو برای کاربران این اپراتورها و تامین کنندگان اینترنت نیم‌بها محاسبه شود.

برمبنای همین توافق مسئولیت پخش آنلاین محتواها به عهده فیلیمو و مسئولیت برقراری ارتباط اینترنتی و نیم‌بها بودن حجم مصرفی کاربران به عهده اپراتورها خواهد بود.

در صورتی که هنگام تماشای فیلم در سرویس فیلیمو، فیلترشکن شما روشن باشد ترافیک اینترنت برای شما تمام بها محاسبه خواهد شد.

ترافیک اینترنت برای دانلود یا تماشای فیلم در فیلیمو با ترافیک نیم بها محاسبه میشود ولی در صورتی که فیلتر شکن، تلگرام، مرورگرها و سایر نرم‌افزارهای موجود در تلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حالا دانلود نمودن باشند به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شد و این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با تماشای فیلم در سرویس فیلیمو نخواهد داشت.

بنابراین در مورد رعایت موارد بالا، در زمان تماشای فیلم یا دانلود (درون برنامه‌ای) ترافیک اینترنت برای شما بصورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

در مواردی که تصور می‌کنید ضمن رعایت موارد بالا حجم مصرفی بیشتر از حد استاندارد است، برای رفع هرچه سریع‌تر مشکل می‌توانید با پشتیبانی اپراتور ارائه دهنده اینترنت مصرفی خود تماس گرفته و شخصا موضوع را پیگیری نمایید.

قابل توجه میباشد که باتوجه به حضور سرویس فیلیمو در لیست اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری به عنوان یکی از پرترافیک‌ترین سایت‌های کشور، ترافیک مصرفی برای تماشا و دانلود فیلم در این سرویس در اپراتورهای سرویس‌دهنده اینترنت بصورت نیم‌بها محاسبه میشود.

فیلیمو

حریم خصوصی کاربران در فیلیمو:

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری میشود و فیلیمو با این اطلاعات چطور برخورد خواهد نمود.

شایان ذکر میباشد که فیلیمو همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت مینماید.

فیلیمو اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام اینکار باشد.

چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس نفر ثالثی قرار بگیرد، فیلیمو مسئولیتی نخواهد داشت.

اطلاعاتی که شما در اختیار فیلیمو قرار می دهید

بدینگونه میباشد که در فرآیند درج نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و شماره تلفن همراه دریافت میگردد و در انتها ایمیلی جهت احراز هویت کاربر به نشانی ایمیل اعلام شده از طرف وی فرستاده میشود.

در گونه درج نام، با استفاده از نام کاربری در فیلیمو اطلاعاتی از قبیل “فیلم های خریداری شده”، “ویرایش مشخصات”، “فیلم های دیده شده” و “سوابق پرداخت” نمایش داده میشوند.

در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر میباشد تا در گونه تمایل، اطلاعاتی نظیر “نام(به فارسی)”، “شماره تلفن همراه”، “نام کاربری” و “ایمیل” را به روز رسانی بکند.

فیلیمو اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد نمود.

این اطلاعات به فیلیمو یاری میکند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای دارای ارتباط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه بکند.

 

فیلیمو این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور وقت و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.

فیلیمو جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرحهای ویژه و نظر تماشای فیلم های نو و …، امکان دارد از راه ایمیل یا شماره تلفن همراه درج شده، اقدام به فرستادن اطلاعاتی برای کاربران نماید.

شما همواره میتوانید با کلیک نمودن بر روی دکمه لغو اشتراک در انتهای ایمیلهای اطلاع رسانی آنان را غیرفعال نمایید.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، می توانید با ما از راه ایمیل support [at] filimo [dot] com یا شماره تماس 74524-021 هفت روز هفته بصورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار نمایید.

اینترنت رایگان فیلیمو

به دلیل بالا بودن هزینه خدمات ارائه اینترنت، در کشور ما معمولا دغدغه اصلی در استفاده از چنین برنامه هایی، میزان مصرف اینترنت میباشد.

خصوصا این که معمولا افراد از اینترنت سیمکارت برای استفاده از چنین برنامه هایی بهره می برند.

ولی یکی از امتیازاتی که استفاده از برنامه های داخلی، نظیر فیلیمو، برای کاربرانشان دارند، این است که این برنامه ها، از اینترنت رایگان برای نمایش محتوای خود، استفاده می کنند.

به عبارت ساده تر، وقتی که شما اقدام به دانلود فیلیمو کرده و از این برنامه برای تماشای فیلم های مورد علاقه خود، می نمایید، این برنامه از حجم اینترنت شما کم نخواهد نمود و به این ترتیب هیچگونه قیمت اینترنت، در ازای تماشای ویدیوها و فیلم های مورد پیشنهاد خود، پرداخت نخواهید نمود.

البته دانلود فیلیمو و استفاده از این برنامه به تنهایی به معنی این نیست که شما با استفاده از این برنامه میتوانید به رایگان از همه خدمات آن بهره مند شوید!

در حقیقت شما میبایست برای استفاده از این برنامه یک حق اشتراک ماهانه یا سالانه پرداخت نمایید، تا از این راه قادر به تماشای فیلم های موجود در آرشیو فیلیمو بشوید.

البته این حق عضویت، چندان فراوان نبوده و در مقایسه با آرشیو زیاد بزرگی که از انواع فیلم ها در اختیار شما قرار می گیرد، مبلغ زیادی محسوب نمی شود.

هم چنین در استفاده از فیلیمو میبایست این نکته را به خاطر بسپارید که تنها اگر از اینترنت شرکت هایی که طرف قرار داد فیلیمو هستند، استفاده نمایید، در آن گونه، اینترنت شما رایگان محاسبه خواهد شد و در غیر اینصورت برای تماشای فیلم های فیلیمو، مجبور به استفاده از حجم اینترنت خود خواهید بود که چندان به صرفه به نظر نمی رسد.

فیلیمو

در زیر شرکت هایی که طرف قرارداد فیلیمو بوده و برای استفاده از این نرم افزار، اینترنت رایگان ارائه می بدهند، فهرست شده اند :

ایرانسل

در گونه استفاده کاربر از بسته های اینترنتی

همراه اول

صرفا با اتصال به اینترنت

مبین نت

در گونه استفاده از TD-LTE

های وب

صرفا با اتصال به اینترنت

پارس آنلاین

صرفا با اتصال به اینترنت

آسیاتک

صرفا با اتصال به اینترنت

پیشگامان

صرفا با اتصال به اینترنت

فن آوا

صرفا با اتصال به اینترنت

ضروری به ذکر میباشد که فیلیمو تنها در زمینه مشاهده فیلم های آنلاین می تواند به شما یاری نماید و شما با دانلود فیلیمو و خرید اشتراک آن تنها میتوانید به آرشیو فیلم های خود این برنامه دسترسی داشته باشید و با استفاده از این برنامه توانایی مشاهده برنامه های زنده تلویزیون را نخواهید داشت.

چطور اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها فعال می‌شود؟

در این طرح شما دیگر نیازی به خرید اشتراک فیلیمو ندارید ولی در هنگام تماشای فیلم‌ها قیمت حجم مصرفی اینترنت شما بصورت کامل محاسبه می‌شود.

نحوه محاسبه حجم اینترنت برای ایرانسلی‌هایی که بدون خرید اشتراک فیلیمو تماشا می کنند چطور است؟

ایرانسلی‌ها نیازی به خرید اشتراک فیلیمو ندارند و بدون خرید اشتراک می‌توانند فیلیمو تماشا کنند ولی در هنگام تماشای فیلم‌ قیمت حجم مصرفی اینترنت بصورت کامل محاسبه می‌شود.

البته در صورتیکه اشتراک فیلیمو داشته باشید و با اینترنت ایرانسل فیلیمو تماشا نمایید. حجم مصرفی شما نیم‌بها محاسبه خواهد شد.

حجم مصرفی اینترنت برای مشترکینی که اشتراک خریده‌اند چطور محاسبه می‌شود؟

طبق روال قبلی، قیمت حجم مصرفی بصورت نیم‌ها محاسبه می‌شود.

داستان تولد فیلیمو

شرکت صباایده را می‌تواینم یکی از مغزهای خلاق و متفکر کسب و کارهای نوین ایرانی دانست. ریشه‌ی تماشای فیلم بصورت آنلان تحت پلتفرم استاندارد VOD یا سامانه نمایش درخواستی از دل یکی از قوی‌ترین پروژه‌های صباایده یعنی آپارات متولد شد.

در بهمن سال ۱۳۹۳ آپارات فیلیمو برای نخستین بار به دست تماشاگران رسید و بعدا در سال ۱۳۹۴ برای جذب مخاطب بیش، اپلیکیشن اندروید آن با نام فیلیمو عرضه شد. این استارتاپ حاصل راه اندازی یک سرویس سامانه نمایش درخواستی داخلی در رقابت با نمونه‌های خارجی همچون Netflix و نمونه داخلی نماوا می‌باشد.

در اصل این سامانه علاوه‌بر امکانات رایج دیگر سرویس‌های رایج VOD، امکان تماشای فیلم تحت قوانین کپی رایت را فراهم کرده است؛ از همین رو با قوانین و مجوزهای لازمی که فیلیمو در دست دارد، بسیاری از سایت‌هایی که امکان دانلود رایگان فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی را فراهم می‌کردند، در سال ۹۸ از دور خارج شدند.

فیلیمو

فیلیمو پس از پشت سر گذاشتن کش و قوص‌های زیاد و جنجال‌های جور واجور با صدا و سیما، در حالا حاضر ۲۰ هزار اثر ویدیویی را در آرشیو خود دارد و آن را در اختیار کاربرانش گذاشته میباشد. هم چنین در سال ۱۳۹۷ برای نخستین بار با سرمایه‌گذاری مستقیم این سامانه، نخستین سریال اختصاصی این وب سرویس با نام نهنگ آبی تولید و از راه پلتفرم VOD فیلیمو و بصورت فیزیکی عرضه شد.

 

فیلیمو ( https://www.filimo.com/ )  به عنوان یک آرشیو بزرگ از آثار تصویری، تمامی محصول های خود را در انواع دسته‌بندی‌ها همچون فیلم ایرانی، سریال و انیمیشن، گنجانده می باشد.

جزئیات دسته‌بندی‌های این سامانه به شرح ذیل است:

اکشن
تاریخی و مذهبی
عاشقانه
خانوادگی
مستند
کمدی
فیلم تئاتر
علمی تخیلی
وحشت
تاک شو
فیلم کوتاه

تجربه تماشای فیلم در فیلیمو

تماشای فیلم در انواع بسترهای تحت وب، اپلیکیشن ویندوز، اپلیکیشن اندروید، اپلیکیشن آی او اس و اپلیکیشن تلویزیون‌های هوشمند فیلیمو گونه می‌گیرد.

طبق قوانین این سامانه آنلاین، برای حفظ حقوق صاحبان اثر، تمامی فیلم‌ها و سریال‌ها تنها بصورت آنلاین قابل تماشا نمودن هستند البته امکان دانلود آن‌ها در اپلیکیشن‌های فیلیمو وجود دارد ولی امکان دسترسی و استفاده مستقیم از فایل‌های دانلود شده وجود ندارد.

ناگفته نماند که گاهی نمایش برخی تبلیغات حین تماشای فیلم امکان دارد کمی شما را آزرده خاطر بکند اما فیلم ها و سریال ها این مورد را حق خود می‌دانند.

فیلیمو

نحوه خرید و استفاده از فیلیمو

هر کاربر برای تماشای فیلم در این سامانه اول می بایست با استفاده از شماره موبایل خود، در آن یک حساب کاربری درست نمودن بکند و بعدا نسبت به خرید اشتراک اقدام بکند.

برای تماشای فیلم می‌توانید از اشتراک‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه برخوردار بشوید.

هم چنین با استفاده از کدهای تخفیفی که در وبسایت موپن می‌توانید هر یک از اشتراک‌های فیلیمو را با تخفیف خریداری نمایید.

ضروری به ذکر میباشد که فیلیمو طی همکاری خود با برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت، همچون ایرانسل، شاتل و … این امکان را برای کاربرانشان فراهم کرده می باشد که برای تماشای فیلم تنها بهای اثر را پرداخت کنند و حجم مصرفی‌شان کم نمی‌شود.

اطلاعات تماس و پشتیبانی فیلیمو

تماشای فیلم به خودی خود تفریحی دلچسب میباشد ولی امکان دارد برای خرید اشتراک از فیلیمو به مشکل برخورد نمایید و به همین منظور می‌توانید از راه‌های ذیل با تیم پشتیبانی آن در ارتباط باشید:

تلفن پشتیبانی کاربران:

۷۴۵۲۴ – ۰۲۱

ایمیل:

support@filimo.com

سایت سرویس دات کام

آماده خدمات رسانی در زمینه های درج آگهی رایگان، آگهی رایگان اینترنتی، ثبت اینترنتی آگهی و … به شما همراهان گرامی می باشد.

با درج آگهی در سایت سرویس دات کام ، آگهی خود را به مشاهده هزاران کاربر قرار دهید.

——————————————————————-

مطالب مرتبط: