14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان

14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان

14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان برای کسب و کار شما

14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان : هنگامی که شما در یک کسب و کار کوچک با بودجه محدود کار می کنید، واقعا نمی توانید 340،000 دلار برای یک تبلیغ تلویزیونی 30 ثانویه یا 10،000 دلار برای یک کمپین بازاریابی ایمیل بپردازید. ( تبلیغات رایگان اینترنتی ، تبلیغات آنلاین اینترنتی )

هنگامی که بودجه شما تعیین می کند که چه تعداد افراد کسب و کار شما می توانند برسند، می تواند ناامید کننده باشد.

به طور شگفت انگیز، راه های تبلیغات رایگان برای تکمیل تلاش های تبلیغاتی پرداخت شده شما وجود دارد.

با استفاده از تاکتیک های تبلیغاتی رایگان به استراتژی خود، می توانید برخی از هزینه های غیر ضروری را حذف کنید و بودجه خود را به نمایش های عمیق تر و طولانی تر اختصاص دهید.

در واقع، ما برخی از این روشها را بدون در نظر گرفتن بودجه خود پیشنهاد می کنیم.

برای کمک به شما در گسترش کسب و کار شما بدون شکستن بانک، ما 14 راه را برای تبلیغ رایگان ارائه دادیم.

14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان

راه های تبلیغ رایگان : ( 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

1. برای بهینه سازی برای جستجوی محلی از Google My Business استفاده کنید

یکی از قوی ترین راه های تبلیغات رایگان برای تبلیغ کسب و کار شما از طریق Google My Business است که شرکت ها را قادر می سازد تا حضور خود را در جستجوی Google و Google Maps مدیریت کنند.

این ابزار می تواند رتبه های شما را در نتایج جستجوی محلی تقویت کند. ( 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

رتبه بندی بالا در جستجوی محلی نشان می دهد که شما یک شرکت مشروع و مرتبط هستید:

اگر شما شش ماه قبل بسته شدید، رتبه 1 را در گوگل برای “مکان های پیتزا در نزدیکی من” قرار ندهید.

به علاوه، اگر شما در جستجوی محلی رتبه بالا، مصرف کنندگان بیشتر کسب و کار خود را بر یک رقیب را انتخاب کنید. در دنیای سریع و پیشرفته، راحتی کلید است. (تبلیغات آنلاین اینترنتی )

2. اتمام پیام ( 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

مکان های بیشتری کسب و کار شما در لیست آنلاین است، بهتر است شانس خود را در نتایج جستجو نشان می دهد، و آسان تر از آن است که مشتریان بالقوه شما را پیدا کنند.

برای اطمینان از جستجوی عالی محلی، جزئیات لیست های شما در هر وب سایت و دایرکتوری آنلاین باید مطابقت داشته باشند.

به عنوان مثال، اگر وب سایت شما شماره تلفن جدید شرکت شما را نشان می دهد، اما Yelp لیست قدیمی شما را لیست می کند، این ناسازگاری ممکن است SEO شما را آسیب برساند. ( تبلیغات رایگان آنلاین )

Yext وب را اسکن می کند تا هر جایی که کسب و کار شما لیست شده است را پیدا کند، بنابراین می توانید لیست خود را برای تضمین صحت دقیق تر کنید.

3. نوشتن پست های مهمان برای سایر وبلاگ ها

چندین مزیت عمده برای پست مهمان برای یک وبلاگ به خوبی ایجاد شده وجود دارد.

شما می توانید از اتصال به مخاطبان آن وبلاگ بهره مند شوید و همچنین می توانید خود را به عنوان یک رهبر فکر در صنعت خود ایجاد کنید.

از آنجا که ارسال مهمان در یک وبلاگ محبوب، به شما امکان دسترسی به یک مخاطب متصل شده و مجوز دامنه بالا را می دهد، گاهی اوقات این عمل می تواند سودمندتر از ارسال به وبلاگ شما باشد. (تبلیغات آنلاین اینترنتی )

به علاوه، شما می توانید از مقاله خود به وب سایت خود پیوند دهید، به شما یک لینک ورودی می دهد که باعث افزایش اعتبار دامنه شما می شود و می تواند رتبه بندی وب سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش دهد.( 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

4. پاسخ سوالات متداول

نوشتن مطالب برای Quora می تواند کسب و کار شما را به یک مخاطب بزرگ تبدیل کند:

TechCrunch گزارش داد که برخی از همکاران فعال Quora دریافت بیش از 30،000 نمایش ماهانه.

علاوه بر مخاطبان بزرگ ساخته شده، کسب و کار شما می تواند سوالات مستقیم از مشتریان احتمالی پاسخ دهد.

این به شما اجازه می دهد تا با منافع بالقوه با کیفیت بالا ارتباط برقرار کنید و خودتان را به عنوان یک متخصص در موضوعاتی که بیشتر در صنعت شما مهم هستند ایجاد کنید.(تبلیغات آنلاین اینترنتی )

5. محتوای موجود در LinkedIn را منتشر کنید (14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

LinkedIn یک پلت فرم برای ارتباط با حرفه ای ها است، به همین دلیل است که این نیز یک مکان عالی برای به اشتراک گذاری محتوای مربوط به کسب و کار است.

پلت فرم وبلاگ نویسی LinkedIn به شما امکان می دهد تخصص خود را در صنعت خود نشان دهید.

ارتباطات شما و دیگر اعضای LinkedIn با پست های شما در ارتباط هستند و آنها را به اشتراک می گذارند، انجام تبلیغات رایگان برای شما.

با تقریبا نیمی از تمام ترافیک رسانه های اجتماعی که به سایت های شرکت B2B از LinkedIn می آیند، این فرصت را از دست ندهید اگر شما محتوا را در LinkedIn منتشر نکنید و تبلیغ نکنید.

6. پیشنهاد انجام مصاحبه در پادکست های کسب و کار دیگر

برای تشخیص اینکه چه سیستم عامل باید تیم شما را اولویت بندی کند، مهم است که پلتفرم های تبلیغاتی خود را متنوع کنید تا جایی که مخاطبان شما در حال استفاده از محتوا هستند. ( تبلیغات رایگان آنلاین )

بعضی از مخاطبان شما ترجیح می دهند گوش دادن به پادکست ها را بیش از خواندن مقالات. برای رسیدن به این افراد، چند کسب و کار با پادکست ها و ایده های مصاحبه ای را در نظر بگیرید.

14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان

7. وب سایت خود را در امضای ایمیل خود ارتقا دهید

با تمام ایمیلهایی که هر روزی ارسال میکنید، شرم آور نیست اگر از مزیت تبلیغاتی امضای ایمیل خود استفاده نکنید.

امضای ایمیل شما همچنین می تواند اموال غیر منتظره ای برای تبلیغ فروش، مسابقه، رویداد، یا حتی یک پست جدید بلاگ باشد.

یک پیوند به وب سایت کسب و کار خود را در پروفایل فیس بوک، توییتر و نمایش مشخصات خود اضافه کنید.(تبلیغات آنلاین اینترنتی )

در ادامه 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان

8. ارسال خبرنامه الکترونیکی

خبرنامه الکترونیکی می تواند وسیله ای مفید برای تبلیغ محتوا، به اشتراک گذاری اخبار مربوط به کسب و کار و ایجاد روابط عمیق تر با مشتریان بالقوه و موجود باشد.

بسیاری از ابزارهای تبلیغات رایگان وجود دارد که به شما در طراحی، ارسال و بهینه سازی خبرنامه کمک می کند.

با سرمایه گذاری مناسب زمان، خبرنامه ایمیل می تواند جای مناسب برای به اشتراک گذاشتن محتوای با کیفیت با رهبران و مصرف کنندگان بالقوه، ایجاد نام تجاری خود را به عنوان مفید و آموزنده است.( 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

9. شبکه در حوادث شخصی

ارتباط با متخصصان دیگر در رویدادهای شبکه های صنعتی فرصتی عالی برای دیدار با مصرف کنندگان بالقوه در مکانی است که مشتاقانه در مورد کسب و کار شما صحبت می کنند. (تبلیغات آنلاین اینترنتی )

موضوعات جالب شبکه های اجتماعی حوادث را تضمین می کند که شما در حال ملاقات با منجربه های با صلاحیت بالا هستند.

به عنوان مثال، رویداد “بهترین فناوری های سال 2018” در ابتدا توسط شرکت کنندگان که علاقه مند به فناوری و راه اندازی هستند پر می شود.

به ویژه برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال برقراری ارتباط اول خود هستند، شبکه ها فرصتی برای نامگذاری شما در آنجا، ملاقات با شرکای بالقوه و پیدا کردن فرصت های رشد است.

علاوه بر این، شما را به روز در روند در صنعت شما نگه دارید. ( تبلیغات رایگان آنلاین )

10. در یک رویداد صحبت کنید (14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

شبیه به شبکه، سخن گفتن در یک رویداد در مورد موضوع مربوط به صنعت شما راه دیگری برای نشان دادن تخصص شما است.

دادن سخنرانی فکری و تحسین برانگیز، به شما و با همکاری کسب و کار شما، که می تواند آگاهی برند را افزایش دهد و کسب و کار خود را واجد شرایط برای مقابله با چالش های مصرف کننده باشد، توجه شما را جلب می کند.

برای شروع، فکر کردن به موضوع های مختلف و داوطلب شدن در رویدادهای شبکه های مختلف و کنوانسیون های انجمن تجارت.

اگر از سخنرانی عمومی ترسیدید (نگران نباشید، بسیاری از ما)، می توانید در بخش Toastmasters محلی ثبت نام کنید تا بازی خود را بهبود ببخشید.(تبلیغات آنلاین اینترنتی )

11. آیا یک مزایده یا رقابت محصول رایگان( 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

تقاضای محصول یا مسابقه یک راه آسان برای جلب تماشاگران جدید برای بررسی و اشتراک در کانال های رسانه های اجتماعی یا وب سایت شما است.

به علاوه، تحویل محصولات مارکدار ارزان مانند تی شرت یا لیوان، راه خوبی برای گسترش نام تجاری شما است. کلام دهان زنده و خوب است – و یک جفت کوچک می تواند راه طولانی را طی کند.

در ادامه 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان

12. بروشور یا فلیکر را بگذارید

استفاده از بروشورها یا آگهی های تبلیغاتی در کتابخانه های محلی، کافی شاپ ها و کسب و کارها، یک راه منحصر به فرد برای فروش به مکان های آفلاین است که مردم زمان زیادی را صرف آن می کنند.

شما می توانید بروشورها و آگهی رایگان در پاورپوینت ایجاد کنید.

بسته به صنعت شما، ممکن است حتی به شما در دستیابی به یک مشتری ایده آل کمک کند:

اگر شما یک درمانگر فیزیکی هستید، شاید بتوانید بروشور را به سالن های محلی یا بیمارستان های اطراف بفرستید. ( تبلیغات رایگان آنلاین )

14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان

13. ایجاد فیلم های یوتیوب

یوتیوب دارای بیش از یک میلیارد کاربر فعال است که تقریبا یک سوم از هر کس در اینترنت را تشکیل می دهد.

به علاوه، 59٪ از مدیران – یعنی تصمیم گیرندگان – به فیلم ها قبل از محتوای نوشته شده می روند.

ایجاد فیلم های جذاب و آموزنده یوتیوب یکی از کارآمدترین روش های فروش نام تجاری شماست.

اگر درست انجام شود، فیلمهای YouTube شما به اندازه کافی برای تماشای وبسایت شما را سرگرم خواهند کرد و تبلیغ رایگان را برای شما فراهم میکند.(تبلیغات آنلاین اینترنتی )

14. بهره مندی از مشارکت شما

مشارکتها فرصتی برای ارائه خدمات تکمیلی هستند که شما ارائه نمی کنید. به عنوان مثال، یک شرکت طراحی وب و یک آژانس کپی رایت ممکن است بخواهد با هم همکاری کنند، بنابراین وقتی یک مشتری نیاز به محتوای کتبی برای صفحات وب خود دارد، شرکت طراحی وب سایت می تواند خدمات copywriting را از شرکای خود ارائه دهد.( 14 راه برای دریافت تبلیغات رایگان )

این باعث افزایش رضایت مشتری می شود و همچنین فرصت های تبلیغاتی استثنایی را فراهم می کند. هنگامی که مصرف کنندگان شریک زندگی شما به خدمات شما نیاز دارند، شریک زندگی آنها را در مسیر خود قرار می دهد. ( تبلیغات رایگان آنلاین )

منبع : https://blog.hubspot.com/marketing/free-advertising

ترجمه : حجت خاکپور

سرویس دات کام

آماده خدمات رسانی در زمینه های درج آگهی رایگان ، آگهی رایگان اینترنتی، تبلیغات رایگان اینترنتی، نیازمندی های رایگان اینترنتی، آگهی رایگان آنلاین و … به شما همراهان گرامی میباشد.

با درج آگهی خود در سایت سرویس دات کام، آگهی خود را به مشاهده هزاران کاربر قرار دهید.

———————————————————————

مطالب مرتبط :