کارگزاری مفید

کارگزاری مفید

معرفی کارگزاری مفید emofid و نحوه ثبت نام و کار با آن :

معرفی وبسایت مفید

این وبسایت با ارائه خدمات سرمایه گذاری امن تشکیل شده  و یکی از بزرگترین و قابل اعتماد ترین مراکز سرمایه گذاری از سال 96 تا به امروز شناخته می شود.( نحوه ثبت نام کارگزاری مفید _ emofid )

این وبسایت هم اکنون رتبه کشوری 17 را بر اساس رتبه بندی الکسا به خود اختصاص داده می باشد و روزنانه هزاران شخص از این وبسایت بازدید می کنند و سرمایه گذاری خود را از این راه امن می کنند.

این مجموعه به عنوان نخستین نهاد مالی مجوز خدمات مالی در بازار سرمایه را دریافت کرده می باشد.

هم چنین آزیموت و مفید همزمان یک توافقنامه سهامداری با هدف درست نمودن زیرساخت و تولید یک پلتفرم مشاوره مالی داخلی و هم تاسیس یک صندوق سرمایه گذاری در خارج از مرزهای ایران جهت تسهیل دسترسی سرمایه گذاران خارجی به بازار سرمایه ایران منعقد نمودند.

جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به معامله گران سامانه معاملاتی اختصاصی مفید با نام ایزی تریدر را به بازار سرمایه معرفی کرده می باشد.

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید

بازار سرمایه گذاری در کارگزاری مفید

با وورد به این وبسایت می توانید در مورد نحوه سرمایه گذاری مشاوره اخذ کنید به همه افراد حقیقی و حقوقی که وارد وبسایت می شوند و نیاز به مشاوره دارند کارشناس مجرب و متخصص مشاوره های ضروری را ارائه می کند.

میتوانید برای ارزش گذاری شرکت خود و تخمین سود آتی شرکت خود از این موسسه مشاوره بخواهید که با بررسی گونه حساب های سالهای اخیر به شما در مورد ود آتی اطلاع خواهند داد.

تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی با ارائه سامانه جامع اطلاعات بنیادی برای تجلیل گران و معامله گران.

درست نمودن پلتفرم های معاملاتی آنلاین برای معاملات آتی

انجام معاملات در سه بازار فیزیکی, مشتقه و فرعی
و….

به هر حالا شما به عنوان فردی که برای نخستین بار می خواهید سرمایه گذاری را شروع نمایید و یا شرکت و موسسه ای افتتاح کنید می توانید با کسب مشاوره های تخصصی از این مجموعه حتما در کسب و کار و سرمایه گذاری خود موفق بشوید.

اگر سود و زیان برای شما موضوع مهمی می باشد پس بدون همراهی و مشاوره این مجموعه وارد سرمایه گذاری نگردید.

لینک های ورود به کارگزاری مفید :

ورود به صفحه ایزی تریدر کارگزاری مفید

ورود به مفید آنلاین, آنلاین پلاس کارگزاری مفید

دانلود همراه تریدر از سایت کارگزاری مفید

دانلود مفید تریدر از سایت مفید بورس

ورود به پلکان کارگزاری مفید


 

ورودبه سایت کارگزاری مفید emofid.comمفید آنلاین و مفید پلاس و ایزی تدریدر مفید

ورود به صفحه اصلی سایت کارگزاری  مفید

https://www.emofid.com/

ورود به  پنل مشتری ایجاد حساب در سایت مفید 

ورود به سایت ایزی تریدر مفید

http://easytrader.emofid.com/

ورود به سایت آنلاین پلاس مفید(نسخه جدید)

https://online.emofid.com/Account/Login

ورود به سایت آنلاین معامله مفید (نسخه قدیمی)

ورود به پلکان مفید (باشگاه مشتریان مفید)

https://pellekan.emofid.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرمایه گذاری مالی

امروزه سرمایه‌گذاری مالی یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های ذهنی مردم کشورمان به‌شمار می‌رود.

از این‌رو هموطنان بمنظور کسب سود یا حداقل حفظ ارزش پول خود در برابر تورم اقدام به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلفی از جمله بانک، بازار مسکن، خودرو و بورس می‌کنند.

بنیان اقتصادی هر کشور بر 3 محور بانک، بیمه و بازار سرمایه (بورس) بنا شده میباشد.

به لطف خدمات گسترده بانک‌ها و تبلیغات فراگیر پیرامون آن‌ها اکنون تقریبا تمامی افراد کم و بیشتر با شیوه سرمایه‌گذاری در بانک‌ها آشنایی دارند.

افراد بمنظور افتتاح سپرده‌های بانکی یا خریداری بیمه‌های سرمایه‌گذاری و تامین آتیه بایستی به شعب بانک‌ها یا دفاتر بیمه مراجعه نمایند.

به‌طور مشابه ورود به بازار بورس و داد و ستد در آن هم مستلزم ثبت‌نام در یکی از کارگزاری‌‌های موردتائید سازمان بورس و اوراق بهادار کشور میباشد.

در واقع کاربران پس از تکمیل فرم‌های ارائه شده در دفاتر کارگزاری و دریافت کد منحصربه‌فرد از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) قادر به فعالیت در بازار بورس خواهند بود.

کارگزاری‌ها به‌عنوان یک عامل واسطه‌گر میان مشتری و بازار عمل نموده و فرآیند خرید و فروش سهام را تسهیل می‌کنند.

بدین‌ترتیب کاربران از مراجعه به ساختمان مرکزی بورس بی‌نیاز بوده و قادر به درج سفارشات خود با تعداد و مبلغ موردنظر از راه دور خواهند بود.

فعالیت کارگزاری‌ها صرفا در بازار بورس خلاصه نشده و این موسسات بسته به سیاست‌های خود در بازار اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی و سایر حوزه‌ها فعالیت می‌کنند.

کارگزاری‌ها ضمن ایفای نقش به‌عنوان واسطه‌گر به ارائه انواع خدمات نظیر اعتبار معاملاتی، مشاوره برای دارندگان سهام و برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه تحلیل بنیادی و تکنیکال می‌پردازند.

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید یکی از بزرگ‌ترین کارگزاران بازار بورس و اوراق بهادار بوده و فعالیت خود را از سال 1373آغاز نموده است.

این کارگزاری دارای رتبه کیفی الف بوده و لقب بهترین کارگزاری ایران را یدک می‌کشد.

کارگزاری مفید اولین سامانه خرید و فروش آنلاین سهام را در سال 1386 راه‌اندازی کرد و اکنون این کارگزاری در زمینه معاملات اوراق بهادار، معاملات بورس انرژی، معاملات آتی سکه، سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی، تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، ارزش‌گذاری شرکت‌ها، مشاوره سرمایه‌گذاری و معاملات بورس کالا فعالیت می‌کند.

کارگزاری مفید دارای 6 صندوق سرمایه‌گذاری مشترک با اسامی ممتاز، پیشتاز، پیش‌رو، امید توسعه، درآمد ثابت حامی و درآمد ثابت نامی میباشد. هم چنین این کارگزاری دارای یک صندوق قابل معامله (ETF) موسوم به اطلس میباشد.

فرابورس چیست و چه تفاوتی با بورس دارد؟( نحوه ثبت نام کارگزاری مفید _ emofid )

اکنون کارگزاری مفید حدودا 25 درصد از حجم معاملات آنلاین روزانه را به خود اختصاص می‌دهد.

این کارگزاری بمنظور پاسخگویی به نیازهای گوناگون کاربران اقدام به راه‌اندازی 6 سامانه معاملاتی با اسامی ایزی‌تریدر، همراه‌ تریدر، آنلاین‌پلاس، مفیدتریدر، مفیدآنلاین و مفیداینترنتی نموده میباشد.

این کارگزاری هر هفته یک سبد پیشنهادی سهام را همراه با تحلیل‌های جامع در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

اپلیکیشن همراه‌تریدر امکان خرید، فروش و درج درخواست‌های مالی بر روی گجت‌های هوشمند اندرویدی و iOS را فراهم می‌کند.

همراه‌تریدر

مفیدتریدر ابزاری حرفه‌ای برای ارائه تحلیل تکنیکال است.

این اپلیکیشن هم برای گوشی‌های اندرویدی و آی‌فون قابل دسترس بوده و امکان فرستادن سفارش در خارج از ساعات فعالیت بازار، فرستادن سفارشات شرطی و استفاده از انواع اندیکاتور را فراهم می‌کند.

سامانه معاملاتی مفیداینترنتی هم بمنظور درج سفارشات خرید و فروش خارج از ساعات بازار و به‌صورت آفلاین مورد اسنفاده قرار می‌گیرد.

مشتریان بمنظور افتتاح حساب‌کاربری در کارگزاری مفید بایستی به سایت این شرکت با نشانی www.emofid.com مراجعه نموده و پس از تکمیل فرم‌های ثبت‌نام به‌صورت آنلاین (یا حضوری در دفاتر پیشخوان دولت یا شعب کارگزاری) جهت احرازهویت به دفاتر کارگزاری مفید مراجعه کنند.

متقاضیان استفاده از سامانه‌های معاملاتی آنلاین بایستی دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم باشند و در وقت احرازهویت اصل یا کپی آخرین مدرک تحصیلی خود را ارائه نمایند.( نحوه ثبت نام کارگزاری مفید _ emofid )

سرویس دات کام

آماده خدمات رسانی در زمینه های درج آگهی رایگان، آگهی رایگان اینترنتی، تبلیغات اینترنتی رایگان، نیازمندی های رایگان و … به شما همراهان گرامی می باشد.

با درج آگهی خود در سایت سرویس دات کام ، آگهی خود را به مشاهده هزاران کاربر قرار دهید.

————————————————————

مطالب مرتبط: